Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Využijte prostor, zařízení a know-how největšího středoevropského výstaviště

Prostor připravený pro akce v mezích vládních opatření

Brněnské výstaviště je stále v provozu a od června nabízí své prostory všem pořadatelům. Na výstavišti jsou splněny všechny hygienické a technické požadavky, které je nutné v současné dobé aplikovat při shromažďování většího počtu osob. Pravidelně uklízíme a dezinfikujeme všechny prostory, v průběhu akce průběžně dezinfikujeme kliky, madla, vodovodní baterie, toalety včetně splachovadel, šatny. Prostory jsou vybavené tabulkami s bezpečnostními instrukcemi a všem našim kolegům spolupracujícím s pořadatelem je měřena tělesná teplota. Samozřejmě také nosí roušky.

Větrání většiny prostor výstaviště splňuje aktuální normy, vstup do areálu nebo i dílčího prostoru vymezeného v hale je možné omezit pomocí turniketů. Nabízíme také elektronický registrační systém, který umožní průchod konkrétním turniketem pouze registrovaným účastníkům.

Do prostoru výstaviště je možné vjet autem a zdarma je k dispozici několik stovek parkovacích míst v těsné blízkosti hal, ve kterých se akce koná.

Je samozřejmě možné využít i venkovní prostory výstaviště, které jsou pro účastníky akce ještě bezpečnější.

Máte o naše služby zájem? Ozvěte se!


Virtuální studio na výstavišti

Virtuální studio nabízí alternativu pro představení novinek či pořádání konferencí v době, kdy platí zákaz shromažďovaní. Nabízíme tři typy vysílání: z 2D studia, 3D studia i reálného studia, které vytvoříme přímo v prostorách výstaviště. O celé vysílání se postará zkušený tým techniků, který zájemcům se vším poradí. Největší výhodu představuje rozsáhlá databáze zákaznických kontaktů z různých oborů (strojírenství, zemědělství, školství), na kterou rozešleme upozornění o vašem nadcházejícím vysílání. Více informací se dozvíte na webu studia či na e-mailu studio@bvv.cz.


Venkovní reklama v Brně

Brněnské výstaviště disponuje velkým množstvím ploch s venkovní reklamou. Billboardové plochy na oplocení jsou umístěny na frekventovaných místech – ulice Bauerova a Křížkovského, vjezd do Pisáreckých tunelů, vstup na koupaliště Riviéra, zastávky MHD Výstaviště – hlavní vstup nebo Výstaviště – vstup G2. Navíc jsme schopni umístit mobilní reklamní poutače pro vaši akci kdekoliv v ČR i zahraničí. Disponujeme různými typy mobilních poutačů, příp. z výstavářských systémů zhotovíme atypické reklamní poutače a zařídíme jejich umístění.


Reklama na webu BVV

Web bvv.cz navštíví denně 1500–2000 uživatelů, kteří si prohlédnou zhruba 10 tisíc stránek. Reklama na tomto webu je vhodná zejména pro oslovení firemní klientely, ze které se návštěvníci převážně skládají.

 


Převzetí registrace účastníků akce

Veletrhy Brno využívají několik registračních systémů, které jsou vhodné jak pro menší, tak i větší události. Rádi převezmeme registraci účastníků jakékoliv akce včetně obsluhy systému a dalších služeb, které k profesionálnímu zpracování účastníků akce patří.

 


Pronájem tribun, nábytku a výstavářského zařízení

Krátkodobě i dlouhodobě pronajímáme tribuny, nábytek a další vybavení, které se používá při veletrzích. Toto vybavení je vhodné pro dočasné zařizování interiérů, krátkodobé změny v rozlehlých kancelářských prostorách, specifické úpravy venkovních i vnitřních prostor.


Ubytování v Brně za nejlepší ceny

Zajistíme pro vás hotely v Brně za bezkonkurenční ceny. Najdeme pro vás ubytování v těsné blízkosti výstaviště i v centru města. Vybrat si můžete z luxusních pětihvězdičkových hotelů i cenově příznivějších nabídek.

Pokud si objednáte ubytování přes nás, garantujeme vám nižší cenu. Vše za vás navíc vyřídíme.


Pořádání eventů na klíč

Díky dlouholetým zkušenostem získaným organizací doprovodných a společenských programů souvisejících se veletrhy jsme schopni zorganizovat jakoukoliv společenskou nebo firemní akci jak na brněnském výstavišti, tak kdekoliv jinde. Máme k dispozici tým zkušených kolegů, užitečné kontakty a materiální zázemí využívané při pořádání veletrhů. Navíc můžeme nabídnout zpracování protokolu akcí, kterých se účastní například představitelé státu nebo zahraniční hosté.


Zaujala vás naše nabídka? Napište nám na e-mail a domluvíme se s vámi na podrobnostech.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště