Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Prodej systémů Octanorm

V rámci výhradního zastoupení společnosti OCTANORM pro Českou republiku Vám nabízíme prodej výstavářských systémů OCTANORM, které se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a jednoduchou obsluhou.


V termínu 6.-21.2.2023 řádná dovolená.


Pro oblast výstavnictví doporučujeme systémy:

MESSEBAU

MAXIMA LIGHT


Nabízíme ucelenou řadu dalších systémů včetně Displey-systémů splňujících ty nevyšší nároky. Na základě Vašich požadavků dodáme veškeré prvky pro veletržní expozice, vyrobíme vitríny, skříňky, stolky, zástěny a jiné. Na požádání Vám zašleme ceník základních prvků výstavářského systému.

Pro ochranu před Covid-19:

Dopady globální pandemie, jako je Covid-19, pociťují všichni - ve veřejném i soukromém životě. Chceme-li zabránit nebo zpomalit šíření agresivních virů a bakterií, musíme všichni přijmout aktivní opatření.

Abychom se posunuli vpřed a učinili opatření co nejjednodušší, sestavili jsme řadu užitečných řešení pro hygienickou ochranu.

Realizace vitrín

Vyrábíme vitríny na míru dle požadavků zákazníků. Naše vitríny nachází uplatnění v reprezentativních místech obchodů a jsou také určeny pro mobilní prodejní místa, předváděcí i výstavní stánky. Design vitrín tvoří materiálově dominantní sklo, bodová osvětlení a stříbrný dural a jsou tak výbornými designovými prvky, které zdůrazní prezentaci vašich produktů. Z těchto důvodů tento typ vitrín nachází uplatnění i v muzeích a galeriích.

Octanorm produkty:

Informační brožury ke stažení (anglicky/německy)


Kontakt (Octanorm):

Odběr ze skladu pouze na základě předchozí domluvy.

Veletrhy Brno, a.s.

Petra Nováčková
Odbor logistiky - odbyt Octanorm
Telefon: +420 541 152 854, +420 541 158 195
Mobil: +420 602 787 338
Fax: +420 541 151 340
E-mail: octanorm@octanorm.cz , petranovackova@bvv.cz


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště