Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Potravinářský veletrh SALIMATECH nabídne příležitost navázat nové obchodní kontakty

 

Již od 7. do 9. února 2023 se na brněnském výstavišti uskuteční mezinárodní veletrh pro potravinářství a gastronomii SALIMATECH. Poprvé bude určen zejména odborníkům, což přinese více prostoru pro navazování kontaktů i prezentaci moderních technologií.  

Mezi přihlášenými firmami nechybí například ALBERTINA Machinery, ARTOS CZ, DALIX, FrieslandCampina Netherlands, JAROSPOL Technology, Milltech CZ, Panini s.r.l., UNIMARCO nebo VAC-STAR CZ. Představí se také společnost Retigo, která se stala partnerem veletrhu.  

Koupit/registrovat vstupenku

Všechny hlavní obory potravinářství najdete na jednom místě

Nový koncept pod značkou SALIMATECH zahrnuje nejen zmíněné moderní technologie pro výrobu potravin a automatizaci v potravinářství. Své místo zde mají i specializované obory, které jsou tradiční součástí potravinářských veletrhů. Zastoupeny budou potřeby pro mlynářství, pekařství a cukrářství, zařízení pro zpracování potravin a nápojů, vybavení gastro provozů a hotelů i technologie pro vinařství. Chybět nebude ani nabídka potravin, přísad a nápojů se zaměřením na velkoobchodní prodej. 

Gastronomické show se známými kuchaři a cukráři

Vystavovatelé na svých expozicích připravují zajímavý program složený z kulinářských show a workshopů. Lidé tak v praxi uvidí, jak fungují moderní potravinářské technologie a seznámí se s výhodami, které lze využít v profesionálních kuchyních. V expozici společnosti Retigo se ve středu 8. února uskuteční show s Markétou Krajčovičovou, která je známá z televizního pořadu Božské dorty od Markéty. Zájemcům ukáže krásu cukrářského řemesla v kombinaci s pecí DeliMaster od firmy Retigo. Další program se bude konat v expozici značky Debic, kde se představí ambasadoři této značky. Připraveny budou ukázky přípravy dezertů, zmrzlin i mléčných koktejů. Pekařskou show chystá i společnost JAROSPOL Technology, kdy každou hodinu jejich vlastní pekař vsadí do pece čerstvé těsto nejrůznějších tvarů a chutí. Návštěvníci tak uvidí nejen techniku, ale i metodu zpracování a hotový výrobek.

Obchodní platforma pro potravinářský průmysl

Potravinářské veletrhy mají v Brně dlouholetou tradici a řadí se ke specializovaným výstavám s nejdelší historií v České republice. V průběhu let se veletrhy postupně vyvíjely a důraz byl stále více kladen na prezentaci technologií a odborné zaměření veletrhu. Připravovaný ročník je tomuto žádanému charakteru ze strany firem zcela přizpůsoben. Průzkumy realizované mezi návštěvníky potravinářských veletrhů ukázaly, že 77 % z nich má vliv na rozhodovací proces ve firmách a 56 % pracuje ve vedoucí pozici. Průměrně tráví návštěvníci na veletrhu 6 hodin.

SALIMATECH se koná souběžně s obalovým veletrhem EmbaxPrint

Vysoké procento produkce obalového průmyslu směřuje právě do potravinářských firem. Proto se souběžně s veletrhem SALIMATECH koná Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint. Mezi přihlášenými firmami nechybí například ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, Arcon Machinery, Golpretech Czech Republic, Videojet Technologies Czechia, CYKLOS Choltice, Bottling Printing, Vekamaf, SOPACK, Ink Jet Servis nebo HENNLICH. EmbaxPrint je lákavý i svým doprovodným programem např. vzorovou balicí linkou Packaging Live, která ukazuje kompletní proces balení v praxi.

 

Datum: 25.1.2023 16:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště