Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Galatek za svůj největší úspěch považuje zákazníky, kteří se vrací


Společnost Galatek, založená roku 1990 se již na samém začátku zaměřila na poskytování služeb v oboru technologií, pozornost zaměřila i na zařízení pro povrchové úpravy a zabezpečení ekologie. Ve svých počátcích poskytovala především poradenské a projekční služby, později však společnost začala řešit zakázky komplexněji, přímo na přání zákazníka.

Základní filozofií společnosti je poskytovat kompletní služby pro provozy, lakovny a linky povrchových úprav s vlastní výrobou strojů, se zaměřením na střední a větší zákazníky. Celý rozsah činností zahrnuje výběr a ověření technologického procesu, zpracování projektové dokumentace, zahrnující i stavební povolení pro instalaci lakoven v provozech, vývoj a konstrukce zařízení, uvedení do provozu, výrobu a montáž se zaškolením obslužného personálu a komplexní péči včetně servisu a technologického poradenství.  

O robotické linky je v dnešní době poměrně velký zájem, jelikož vzniká řada firem i potřeb na hromadné lakování, kde je potřeba nejenom výkon, ale i garantovanou kvalitu. Objednané linky upravuje i dle barev, které si zákazník sám vybere, případně které mu doporučí a vyzkouší za ně. Jako firma však nevyrábí a ani není jejich snahou dělat typová nebo katalogová zařízení.

Na veletrhu předvádí robotické lakování v praxi. Je zde k vidění simulace robotického lakování dílů, včetně vytěkání, vypálení a vytvrzení. Včetně manipulace, nakládání dílů na linku nalakování a zase sundávání z linky pro účel další přepravy.

Dodávaný sortiment strojů a zařízení pro kompletaci provozů povrchových úprav, obsahuje především: zařízení pro přípravu povrchu, kabiny a lakovací linky pro nanášení kapalných nátěrových hmot a pro nanášení práškových plastů, sušicí a vypalovací pece, transportní, manipulační a aplikační techniku, speciální jednoúčelové stroje, kompletní systém řízení a vizualizace technologického procesu. Dále v nabídce najdeme kapalné barvy a likvidaci ředidel z barev

I přes vyšší pořizovací náklady jsou celkové náklady relativně zajímavé, jelikož k obsluze není potřeba kvalifikovaného personálu, především jde o provozy, které fungují nepřetržitě a zajišťují stálé množství kvalifikovaného personálu, což není jednoduché.

Naším největším úspěchem je to, že se k nám vracejí stálí zákazníci. Nejenom na českém trhu fungujeme přes 30 let a v podstatě naši úplně původní zákazníci se nám vracejí. To je pro nás nejvyšším ocenění, které se nám vlastně může dostat,“ říká Josef Kocián, ředitel Galatek a.s.

 

Datum: 6.10.2022 14:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště