Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Messer Technogas má v konkurenci technických plynů nejsilnější oddělení zákaznické podpory


Messer Technogas v České republice patří k předním hráčům na lokálním trhu s technickými plyny. Na veletrh přišli představit technické plyny určené primárně pro svařování a dělení materiálů a také pro aditivní výrobu.

Specialisté společnosti poskytují zákazníkům s podporou mateřské společnosti individuální řešení spojená s aplikací technických plynů, zaměřená na zefektivnění jejich stávajících procesů a zvýšení jejich kvality.

V konkurenci technických plynů je těžké se odlišovat od konkurence. Messer Technogas ale může bez okolků podotknout, že v rámci všech hráčů na tuzemském trhu mají nejsilnější oddělení zákaznické podpory a oddělení aplikační techniky.

Kdyby se měli srovnávat s konkurencí, tak jsou jedinou rodinnou firmou, která je řízena jedním majitelem, čímž se odlišujeme. Inovativní mají i obal, jelikož mají svazky pod obchodním názvem Megapack.

Megapack je v podstatě obal plynu na pohled velice pěkný, inovativní a odlišný,“ popisuje Jan Kašpar, svařování a dělení materiálů ve firmě Messer Technogas.

 

Datum: 7.10.2022 12:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště