Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

SK technik odpovědně hledí do budoucnosti


SK Technik, spol. s r. o. se zabývá prodejem nástrojů a příslušenství pro třískové obrábění i těžkoobrobitelných materiálů na CNC řízených strojích, prodejem CNC brousicích strojů, seřizovacích a měřicích přístrojů a přístrojů pro tepelné upínání nástrojů. Společnost si zakládá na opravdu vysoké přesnosti, rychlosti a hospodárnosti.

Společnost se prezentuje vlastní filozofií, která je založena nejen na nabídce nástrojů, seřizovacích přístrojů a strojů, ale i na řešení konkrétních technologických problémů zákazníků. Spolupracuje s předními vysoce specializovanými evropskými odborníky, kteří se opírají o dlouhou tradici a v praxi využívají svých načerpaných zkušeností. Stejné nároky však mají i na vlastní pracovníky, jen tak totiž mohou zaručit svým zákazníkům efektivní řešení problému.

SK Technik je iniciativní a nabízí pomoc při řešení hospodárného obrábění nejen vlastním know-how, ale i se zázemím vlastních dodavatelů, jejichž cílem je vždy zkvalitnění výrobních procesů, věnují se vývoji nových technologií a pracují s vizí efektivity. Za každým produktem a každým řešením v SK Technik najdete člověka. Zde si uvědomují, že je hlavním potenciálem prosperity každého podniku. Jedním z důkazů odpovědného chování je i závěr, který vzešel z aktuální energetické bilance, kdy se rozhodli instalovat na svých výrobních halách fotovoltaické elektrárny.

 

Datum: 6.10.2022 13:59:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště