Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Veletrh je nákladná věc, účastnit se je strategické rozhodnutí


TOS KUŘIM – OS, a.s. má velmi bohatou historií, produkuje obráběcí stroje již 80 let. Jsou  spolehlivé a objevíte je ve 33 zemích světa. Společnost se postupně vyvinula do stabilního podniku s inovátorským přístupem. Stávající technologie a stroje modernizuje a nové patentuje. Svůj výrobní program zaměřují na velké frézky a obráběcí centra, která umožňují obrábění těžkých, rozměrově a tvarově velmi složitých obrobků až z pěti stran s použitím souvislého řízení v pěti osách.

Společnost na počátku účast na veletrhu zvažovala, obávala se, aby opět nepřišel covid a s ním spojené restrikce. „Přemýšleli jsme nad tím, zda přijdou lidé, zda si neodvykli? Tři roky jsou dlouhá doba… Já, jako obchodní ředitelka jsem byla pro účast, máme poměrně velký stánek a jsem za to moc ráda. Lidé chodí, je velká účast, aktivně se jedná o konkrétních zakázkách a projektech, takže za nás je to výborné,“ říká Pavlína Křepelková, obchodní ředitelka a dodává: „Veletrh je nákladná věc, účastnit se, je strategické rozhodnutí. Nemůžeme potom jen tak říct, nevyšlo to.“ Kvalifikovaně však odhaduje, že se tato investice společnosti vrátí.

TOS KUŘIM – OS je skutečným průkopníkem v zavádění nových technologií do praxe. Strategie firmy vychází z filozofie zákaznicky orientované společnosti, kde vše začíná identifikací potřeb zákazníka a končí pozáruční péčí. Jen málokdo by si tipnul, že za dobu své existence prodali 87926 strojů (k datu 6.10. 2022), které mají uplatnění zejména v těžkém strojírenství, energetice, zbrojařském a leteckém průmyslu, ve výrobě těžkých stavebních strojů a důlní techniky, v loďařském a železničním průmyslu.

 

Datum: 7.10.2022 10:02:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště