Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Ardix je tradičním dodavatelem brýlových obrub, slunečních i klipových brýlí a věnuje se také vybavení optik

 

Společnost Ardix spol. s r.o. z Luhačovic je již tradičním dodavatelem brýlových obrub, slunečních a klipových brýlí v České republice a na Slovensku. Působí na trhu od roku 2005 a v současné době má v distribuci 18 značek.

V jejím portfoliu jsou již tradičně oblíbené a léty prověřené značky jako Bella, Eleven, Golfstar, Fresh, C-ZONE, Ziggy, Bovelo, V-DESIGN a další. Mezi ty novější můžeme zařadit značky jako FESTINA, ALPINE a přírůstky z poslední doby - italské designové obruby MIC, X-IDE a RYE&LYE. Všechny budou návštěvníci letošního veletrhu OPTA moci vidět ve stánku firmy. 

Pro své zákazníky z řad očních optiků provozuje také e-shop na webu www.obruby.cz.

Zástupci společnosti se také pravidelně účastní mezinárodních optických veletrhů v Mnichově, Paříži a Miláně, kde sledují nové trendy v oboru.

V neposlední řadě se společnost Ardix již více než 15 let také věnuje i vybavení optik. Mimo vybavení vlastní výroby je i výhradním distributorem německého výrobce vybavení Concept-s pro Českou a Slovenskou republiku.

V nabídce firmy z tohoto segmentu je pestrá škála produktů od doplňkového sortimentu (hadříky, spreje proti mlžení, kazety a kufry na brýle), přes zamykací i nezamykací stojany všeho druhu, zrcadla, akrylové panely, prezentační systémy, designové doplňky, až po kompletní truhlářskou výrobu, kontejnery a skříňky na brýle, prodejní pulty, stolky a mnoho dalšího.

Firma se věnuje také architektonickým návrhům optik včetně 3D vizualizací i poradenství a kompletních realizací. Provozuje e-shop na webu www.vybavenioptik.cz.

Sledujte společnost na webových stránkách a sociálních sítích:

Brýlové obruby:

www.obruby.cz
www.facebook.com/obruby/
www.instagram.com/ardixcz/

Vybavení optik:

www.vybavenioptik.cz
www.facebook.com/vybavenioptik/
www.instagram.com/vybavenioptik.cz/

 

 

Datum: 15.2.2023 16:58:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště