Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Brelis: Informační systém Optosystem je na míru šitý očním optikům

 


Historie společnosti Brelis odstartovala již v roce 2007, kdy se dnešní partneři začali potkávat a realizovat myšlenku vytvoření specializovaného provozního systému pro oční optiky. Postupný rozvoj a rozšiřování systému vyústilo v založení společnosti Brelis, která od roku 2013 už jako samostatná organizace zabezpečuje vývoj, administraci a prodej informačního systému Optosystem.

Cílem naší společnosti je zabezpečovat systém výhradně šitý na míru očním optikům a poskytovat zákaznické služby, na které se optici mohou vždy spolehnout.

Optosystem v optice zabezpečí stabilní a kvalitní evidenci různých dat s možností jejich detailního vyhodnocování. Mimo jiné obsahuje také funkce pro kompletní evidenci skladového hospodářství, komunikaci se zákazníky (e-mail, SMS), příjem a zpracovaní zdravotnických poukazů (včetně elektronických ePoukazů), vyúčtování pojišťovacích dávek, fakturaci zákazníkům, rozdělení optiky na samostatné provozovny, věrnostní program pro zákazníky, refrakční modul, manažerské přehledy a nadstavbu Brelis+ pro efektivní sledování chodu oční optiky z mobilu.

 

Datum: 2.2.2023 12:48:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště