Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

BULLETIN.CZ: Exkluzivní distributor firem Visionix a iCare

 

BULLETIN.CZ je rodinná firma zaměřující se na obchod a servis zdravotnických zařízení v oftalmologii a optometrii. V portfoliu naleznete produkty od více jak 20 zahraničních firem. Jedná se o exkluzivního distributora firem Visionix a iCare.

Společnost najdete na stánku č. 044 a informace jsou dostupné také na webových stránkách www.bulletin.cz.

Co budete mít možnost vidět?

Binokulární fyziologická refrakce poháněná umělou inteligencí

Eye Refract

Výrobce: Visionix

Eye Refract, vyráběný společností Visionix, využívá jedinečnou a inovativní technologii, která v kombinaci s umělou inteligencí umožňuje očním specialistům stanovit subjektivní refrakci pacienta v rekordně krátkém čase. Přístroj umožňuje měření refrakce online.

Klíčové vlastnosti:

  • Stanovení kompletní subjektivní refrakce pod 8 minut
  • Výrazné zkrácení čekací doby pacientů a zvýšení efektivity praxe
  • Snadné zaškolení personálu
  • Díky řešení s ovládacím tabletem lze refrakci provádět online
  • Prostorově nenáročné řešení (2 m2) v kombinaci se zrcadlovým LCD optotypem VX25
  • Prizmatická korekce a pokročilá diagnostika v kombinaci s LCD optotypem VX22 

Pokročilá fundus kamera EIDON

iCare EIDON

Výrobce: iCare / CenterVue

Funkce: fundus kamera, nemydriatická (pupila od 2,5 mm)

Vyspělá fundus kamera s TrueColor confocal technologií vhodná pro nasazení v očních ordinacích, ambulancích, nemocničních odděleních a optometristických ambulancích spolupracujících s oftalmologem. iCare EIDON nabízí plně automatický i manuálním režim, pořízení barevně věrných, filtrovaných a také IR snímků struktur v různých hloubkách sítnice, UltraWideField snímky 120°, vytvoření mozaiky až 200°, režim autofluorescence a fluorescenční angiografie.

Kombinovaný přístroj Visionix

VX120+ DE

Výrobce: Visionix

Funkce – ARK / Aberometrie / Retroiluminace / Topografie / Bez kontaktní tonometr / Pachymetrie / NBUT / Efronova klasifikace

Screening na přístroji VX120+DryEye umožňuje kromě pokročilé diagnostiky refrakčních vad také zachycení rizika patologických stavů, jako jsou glaukom, katarakta, keratokonus, diagnostiku syndromu suchého oka, problémů s viděním v noci a vyšetření předního segmentu oka v souvislosti s nošením kontaktních čoček. Získat si loajalitu klientů díky kompetentní péči a dobrým vztahům bude snazší. Pokud klientovi věnujete více času a poskytnete mu více informací o jeho zrakovém zdraví, přirozeně rozpozná vaši dlouhodobou přidanou hodnotu.

Kombinovaný přístroj Visionix

VX650

Výrobce: Visionix

Funkce – Fundus kamera /ARK / Aberometrie / Retroiluminace / Topografie / Bez kontaktní tonometr / Pachymetrie / NBUT / Efronova klasifikace

Visionix VX 650 přináší revoluci v diagnostice zraku tím, že představuje první a jedinečné řešení umožňující očním lékařům a optometristům provést komplexní vyšetření očí stisknutím jediného tlačítka. Kombinuje aberometr, fundus kameru a všechny základní technologie pro sledování předního i zadního segmentu v jediném zařízení. Plně automatizovaný přístroj Visionix VX 650 umožňuje i méně zkušenému uživateli provést pokročilou diagnostiku refrakčních vad, zachytit riziko patologických stavů, jako jsou glaukom, katarakta, keratokonus, diagnostiku syndromu suchého oka, problémů s viděním v noci, vyšetření předního segmentu oka a rohovky v souvislosti s refrakční chirurgií či nošením kontaktních čoček.

Fundus kameru DRSplus

DRSplus

Výrobce: iCare / CenterVue

Funkce: Fundus kamera

Rychlá, plně automatizovaná nemidriatická* fundus kamera iCare DRSplus umožňuje díky TrueColor confocal a IR technologii zobrazení struktur v různých hloubkách sítnice, vytvoření širokoúhlé mozaiky i snímek předního segmentu oka. iCare DRSplus pozvedne na novou úroveň vaše služby zákazníkům i spolupráci s oftalmology a diabetology.

(*) velikost zornice pouhých 2,5 mm bez nutnosti rozkapání

Ruční tonometry iCare

iCare IC100

Výrobce: iCare

Funkce: Ruční tonometr

iCare IC100 je moderní tonometr, který splňuje potřeby oftalmologů a optometristů v různých zdravotnických zařízeních od malých a velkých klinik přes nemocnice až po optiky. Tonometr je vhodný pro všechny, dokonce i pro děti nebo jinak nespolupracující pacienty. Všechny tonometry icare, včetně tonometru iCare IC100, využívají patentovanou technologii rebound (odrazu), která umožňuje bezbolestné a hygienické měření nitroočního tlaku bez lokálního anestetika. Tonometr iCare IC100 je také ideálním nástrojem pro screening. Vzhledem k tomu, že zvýšený nitrooční tlak je známým rizikovým faktorem glaukomu, oceníte, jak rychlé a bezproblémové je měření pomocí IC100. Měření je rychlé, protože není třeba používat anestetické kapky ani jinou přípravu.

*Zajímavost: Držitel reddot award za rok 2016

iCare HOME2

Výrobce: iCare

Funkce: Ruční tonometr pro domácí použití

Moderní způsob sledování nitroočního tlaku v domácím prostředí tonometr iCare HOME2 pro pacienty přináší revoluci v péči o glaukom. Pacient může provádět měření nitroočního tlaku (IOP) během běžných denních činností v průběhu celého dne a tonometr iCare HOME2 lze používat i v poloze vleže. Výsledky měření se nahrávají do cloudové databáze, odkud jsou snadno dostupné lékaři i pacientovi. Lékař má k dispozici přesné údaje o IOP v reálném čase, které mu pomáhají při rozhodování o léčbě.

Brus brýlových čoček Briot Emotion2

Emotion2

Výrobce: Visionix / Briot

Funkce: Brus brýlových čoček, fazety, drážkování, vrtání, leštění

Emotion 2 je multifunkční přístroj na broušení brýlových čoček. Jeho technologie jsou dokonale přizpůsobeny dílnám očních optik a pomáhají zachovat jejich autonomii. Přístroj kombinuje mechanický 3D tracer načítající tvar obrub a optické skenování tvaru demo čoček (folií) pomocí technologie GRAVITECH, finálními úpravami jsou různé typy automatických a manuálně nastavitelných fazet, leštění, vrtání, drážkování.

 

Datum: 17.2.2023 15:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště