Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTINI.cz: Špičkové designové obruby renomovaných evropských značek

 

Společnost OPTINI jsme založili v roce 2020, ale zkušenosti z oboru máme letité. Zabýváme se velkoobchodním prodejem dioptrických a slunečních polarizačních brýlí v České republice a na Slovensku.

Jsme výhradním dovozcem značek FACE A FACE – PARIS, WOOW, PRODESIGN DENNARK, Plein Les Mirettes, Xavier Garcia Barcelona, INFACE, Scotch & Soda, UNITED COLORS of Benetton, Belutti a nově i Kilsgaard na území ČR a SR.

Nabízíme špičkové designové obruby renomovaných evropských značek, jejichž kvalitní provedení ocení zejména zákazníci se smyslem pro styl, vkus, zdravým sebevědomím a odvahou „být sám sebou“.

Přijďte se přesvědčit osobně do pavilonu V na stánek č. 002.

Designové značky

FACE A FACE – PARIS je odvážná, nekonformní značka brýlí. Zrodila se z pařížské umělecké kultury před více než 25 lety a od té doby se s ní vyvíjí. Kolekce čerpají inspiraci z moderního umění, architektury, současného designu a módních trendů. 

WOOW je značka, která přinese skutečný filtr pozitivity – filtr WOOW – který stylově vnese barvy do vašeho každodenního života! Vyčnívejte z davu, ohýbejte pravidla a užívejte si boření každé normy.

PRODESIGN DENMARK je průkopnická společnost brýlí založená v Aarhusu v Dánsku v roce 1973. Dnes, po více než 40 letech v tomto odvětví, ProDesign nadále dodává svěží a dynamické koncepty brýlí, které kombinují funkčnost a vizuální výraz a zároveň zůstávají věrné dánskému designovému dědictví. 

KILSGAARD je nekompromisní značka brýlí se sídlem v Dánsku. Vyrábí nadčasové a čistě střižené rámy z vysoce kvalitních materiálů, které mají skvělý design a jsou založené na kvalitě a poctivosti. 

Plein Les Mirettes vznikla v roce 2012 díky setkání dvou designérů, kteří si dali za cíl vytvořit kolekci jedinečných brýlí především pro ženy. Vizí bylo vyrábět tyto brýle ve Francii a skloubit řemeslnou dovednost a neotřelý design. Perfektní směs dvou doplňujících se světů - řemesla a luxusu. 

Xavier Garcia Barcelona je španělská značka založená v roce 2008. Brýle vytvořené španělským designérem Xavierem Garciou jsou ovlivněné barvami a architekturou Barcelony. Značka se vyznačuje zábavným, výrazným a neokoukaným designem. 

INFACE je Harmonický způsob, jak vidět svět. Vyrobeno v Dánsku v roce 1987 s hlubokými kořeny v tradici severského designu. Jednoduchý design, čisté linie a skandinávský minimalismus.

Scotch & Soda oslavuje svobodného ducha Amsterdamu a je nekonečně optimistická. Milovníci stylu a módy spojili své síly a stvořili značku s osobitým stylem a filozofií umět zákazníka překvapit. 

United Colors of Benetton je symfonií barev. Obruby pro muže, ženy i děti jsou v klasickém i trendy tvaru, doplněny jemnými barevnými akcenty i škálou divokých duhových odstínů. 

Belutti, značka s italskými kořeny, je na trhu již dvacet let a po celou dobu nepřetržitě sleduje a udává nové styly ve světě brýlí. Jedná se o kombinaci originálního italského stylu a elegance. 

Více informací naleznete na webových stránkách nebo Instagramu a Facebooku 

Webové stránky Optini.cz: OPTINI.cz

Instagram OPTINI.cz: www.instagram.com/optini.cz/

Facebook OPTINI.cz: www.facebook.com/OPTINI.cz/


 

Datum: 21.2.2023 9:53:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště