Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

Regina Import, s.r.o.: Silný a stabilní partner v oblasti optické distribuce

 

Přestože distribuce brýlových obrub a slunečních brýlí není jediným zaměřením společnosti, patří Regina Import, s.r.o. již několik let ke stabilním obchodním partnerům optik na slovenském a českém trhu.

Ve svém portfoliu má značky, s nimiž přináší nezaměnitelný italský styl, francouzskou preciznost a španělskou osobitost v kombinaci s kvalitou, nejnovějšími trendy a vždy širokým výběrem kolekcí.

Ve spojení s důrazem na osobní přístup, spokojenost zákazníků, maximální servis a budování dobrých obchodních vztahů tak věříme, že vytváříme více než jen obchod.

Stabilní a silné značky pod naší vlajkou

Již několik let přinášíme na trh sluneční brýle a brýlové obruby známých světových značek:

GUESS – ikonická a nadčasová značka GUESS představuje mladý, dobrodružný a sexy životní styl. Jedná se o globální lifestylovou značku, která kromě brýlí nabízí i řadu oblečení a doplňků a svou nadčasovostí splňuje očekávání spotřebitelů všech věkových kategorií.

MARCIANO by GUESS – glamour styl, tak by se dala ve zkratce popsat dílčí kolekce značky Guess. Marciano nabízí vysoce sofistikovaný styl, který představuje ryzí glamour a eleganci v kombinaci s vysokou kvalitou designu a materiálů.

GANT – zodpovědná vize zítřka, taková je původní americká lifestylová značka s evropskou sofistikovaností, přičemž si zachovává pověst značky s kvalitou, charakterem, a především dokonalou košilí, která to všechno začala. Stejně kvalitní a řemeslně zpracované jsou i brýle Gant.

HARLEY DAVIDSON – smyslem a vášní značky Harley Davidson je naplňování snů o osobní svobodě. Nadšenci této značky patří mezi nejoddanější fanoušky na světě. Vysoce kvalitní materiály jako titan a chirurgická ocel s propracovanými detaily jsou vyrobeny právě pro nadšence značky Harley Davidson.

SERENGETI – je jediná značka, která poskytuje technologii čoček 3v1 umožňující poznávat svět bez kompromisů. Čočky s fotochromatickou funkcí, polarizačním filtrem doplněným o spektrální filtr dokáží chránit zrak řidičů a pilotů v neustále se měnících světelných podmínkách. Díky těmto vlastnostem jsou špičkou v oblasti vidění.

Novinky v portfoliu

A protože i svět optiky podléhá módním trendům a stále se zvyšujícím nárokům na jedinečnost, přinášíme značky, které tyto potřeby ve vysoké míře splňují.

GigiStudios – mladá dynamická značka řízená módní kulturou v jejích nejumělečtějších a nejkreativnějších podobách. Užívejte si toho, kým jste, bez výhrad. Brýle GigiStudios jsou v pěti kolekcích navrženy tak, aby vyhovovaly různým tvářím a životním stylům.

WEB eyewear – italské umění žít. mladá italská značka je distribuována po celém světě od roku 2008. Brýle WEB jsou inspirovány cestováním a objevováním. Značku definuje interpretace módních trendů v kombinaci s retro nádechem.

KreuzbergKinder – značka je pojmenována podle berlínské čtvrti Kreuzberg. Hloubka, svoboda a duch města Berlína se odráží v designu značky. Pro všechny, kteří se chtějí odlišit, jsou vyrobeny brýle porušující pravidla. Taková je i značka KreuzbergKinder.

Účast na veletrzích

Účast na mezinárodních veletrzích je nedílnou součástí naší práce, ale účast na veletrhu Opta, který má dlouholetou tradici, je pro nás spíše příjemnou příležitostí setkat se s našimi zákazníky a posílit to, co je pro nás tak důležité – vztahy se zákazníky.

Těšíme se na atmosféru, která vzniká při setkání dlouholetých přátel, bývalých spolužáků, kolegů z oboru, prostor je pak prosáklý lidskostí, a to je artikl se kterým se obchodovat nedá, ale je dobré ho zažít.

 

Více o nás:

www.reginaimport.sk

 Regina Import, s.r.o.

 regina_import

 

 

 

 

Datum: 20.2.2023 11:28:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště