Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

SAGITTA: Specialista na oční optiku

 


Společnost Sagitta spol. s r.o. je lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti distribuce brýlových obrub, slunečních obrub a speciálních pomůcek pro slabozraké a nevidomé. Historie sahá až do roku 1991 a patřila vůbec k prvním česko-slovenským společnostem, které se věnovaly dovozu zahraničních značek výrobců slunečních brýlí, brýlových obrub a doplňkového optického zboží do České a Slovenské republiky.  

Dodávanými produkty pokrývá téměř 30 % českého a 20 % slovenského trhu. Toto dokazuje serióznost  a kvalita služeb společnosti Sagitta a vysokou úroveň spolupráce v rámci partnerských vztahů. Cílem společnosti do budoucna je neustálé zkvalitňování produktů, obchodních aktivit a zlepšování služeb pro zákazníky v Česku, Slovensku a v Polsku.

Sluneční brýle, brýlové obruby

Trend, životní styl, kvalita

Sagitta nabízí širokou paletu brýlových obrub a slunečních brýlí světoznámých a renomovaných značek. Naše korekční brýlové obruby a sluneční brýle představují trend, styl a kvalitu a svým designem uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Zastupujeme renomované značky ze světa módy a designu. Nositelé korekčních obrub a slunečních brýlí značek, jako je například JOOP!, Jaguar,  LACOSTE, Victoria Beckham, ELLE, ESPRIT, HIS, Calvin Klein, patří ke spokojeným zákazníkům, kterým záleží na módě, stylu, eleganci a komfortu nošení brýlí.

Pro titanové obruby světoznámých značek Blackfin a CHARMANT je typické precizní zpracování detailů, dokonalá kvalita a průkopnická práce při zavádění titanových rámů do běžné optické praxe. Antikorozní a antialergické vlastnosti jsou u titanových rámů samozřejmostí.

Lupy a optické pomůcky

Pomáháme vidět tam, kde jiní nemohou

Firma Sagitta je dlouhodobým dodavatelem lup a optických pomůcek do všech využitelných oblastí. Zaměřujeme se zejména na slabozraké lidi, průmysl, medicínu, kosmetiku, hobby atd. Máme nejširší nabídku lup na slovenském trhu od cenově nenáročných modelů po nejkvalitnější elektronické lupy nové generace. 

Přinášíme řešení pro zrakově handicapované

Dlouhodobá spolupráce mezi společností SAGITTA, spol. s r. o. a Unií nevidomých a zrakově postižených pomohla zařadit velké množství zrakově handicapovaných do pracovního a společenského života. SAGITTA poskytuje odbornou a poradenskou činnost při poskytování optických pomůcek pro zrakově postižené. Velmi dobře se osvědčily monokulární dalekohledové systémy a speciální lupy. Ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví byly některé lupy zařazeny do seznamu zdravotnických prostředků částečně nebo úplně hrazených na základě veřejného zdravotního pojištění.

Internetový obchod s lupami: www.elupy.cz.


Brýlové čočky

Inteligentní technologie a materiály pro dokonalé vidění

Dobře a zdravě vidět, komfort při nošení, estetický vzhled, to jsou požadavky zákazníků na korekční (dioptrické) brýle. Vybrané "high-tech" materiály, nejmodernější obráběcí CNC technologie a poznatky o lidském zraku jsou zohledňovány při výrobě brýlových čoček. Designy brýlových skel zohledňující anatomii zraku jsou určeny pro plynulé, čisté vidění na všechny vzdálenosti. Sagitta vyrábí multifokální, fototropní čočky.  

 

 

Datum: 2.2.2023 15:20:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště