Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

TISS Optic: Software vyvinutý přímo pro optiky

 

Na veletrhu OPTA se představí i software TISS Optic, který si mnoho optik v Česku a Slovensku oblíbilo. Jedná se o program pro oční optiky vyvinutý ve spolupráci s optikami a pro optiky. Na jednom místě umožňuje řízení prodeje, rezervací, skladu, statistik i marketingu.

TISS Optic se nikam neinstaluje, je to program na internetu na adrese www.tiss.cz. Dostat se do něj tak můžete z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. TISS Optic poskytuje řešení pro malé optiky, pobočkové sítě, oční optiky i optometristy. 

Program TISS Optic dokáže také tisknout cenovky na vkusné průhledné fólie. Některé optiky preferují číselné kódy, některé zase QR kódy nebo klasické čárové kódy. TISS Optic se umí přizpůsobit a na výběr nabízí až 51 různých variant, jak mohou cenovky a etikety na slunečních a dioptrických brýlích vypadat.

V dnešní digitální době je velmi oblíbenou funkcí také podepisování zakázkových listů nebo souhlasů s ochranou osobních údajů digitálně v tabletu. I tuto možnost nabízí software TISS Optic. 

Samozřejmostí je také automatizované odesílání SMS přímo ze systému o stavu zakázky nebo zaslání zakázky klientům na e-mail.

 

 

Datum: 14.2.2023 15:04:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště