Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Brother v Brně představuje celé portfolio šicích strojů


Japonská značka vyniká zejména jednoduchým a příjemným ovládáním. Přijďte si na stánek „Šicí technika Brother – NEJ šicí stroje“ vyzkoušet, jak snadno se s nimi pracuje a vyšívá.

Právě ve vyšívacích strojích je značka Brother jedničkou, zdůrazňuje Roman Brzuska, jednatel společnosti Šicí technika Brother. „Přijďte si vyzkoušet jejich skvělou ergonomii a to, jak příjemně se s nimi vyšívá a pracuje,“ zve na stánek všechny návštěvníky. Ale nabídka značky Brother je samozřejmě daleko širší a v pavilonu E je k vidění a vyzkoušení na jednom místě. „Máme tady přibližně 90 procent kompletního portfolia, jen velmi podobné stroje jsme nedovezli,“ ujišťuje Roman Brzuska. Cenový rozsah sahá od 10 do 300 tisíc korun a z této široké škály si podle něj každý vybere přesně to, co potřebuje, ať už co se týče rychlosti šicích strojů, velikosti rámečku, typu displejů a podobně. Na výstavě nabídku značky Brother ještě zatraktivňují speciální slevy.

Zajímavostí na stánku Brother jsou tři varianty vyřezávacích plotrů, kterými lze řezat i látky. Vysoce kvalitní skenování umožňuje automaticky detekovat vzor. Oblíbené vzory pro patchwork jsou již naprogramovány a samozřejmostí je i software pro tvorbu vlastních vzorů. I pro plotry platí to, co pro šicí a vyšívací stroje – návštěvníci si na stánku Brother mohou vyřezávání osobně vyzkoušet. Odborníci jim všechno ochotně vysvětlí a předvedou v praxi, případně se mohou na stánku zúčastnit živého workshopu.

 

Datum: 22.4.2023 12:08:00

Fotogalerie

Facebook

Video

Mohlo by vás zajímat

Hlavní partner

R101005

Partneři

Vybíráme z firem

Data platná pro Katalog 2023

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště