Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Kreativita bez limitů. Takový pocit si odnesete z návštěvy expozice Strima


Hlavní partner výstavy společnost Strima Czech slaví 20 let své existence speciálními slevami. Přijďte si vybrat z jedinečných strojů za překvapivé ceny!


Chci všechny návštěvníky pozvat, aby se přišli podívat k nám na stánek, prohlédli si náš sortiment a oslavili s námi 20 let na trhu. Nabízíme jim jak 10% slevu na celkovou objednávku, tak slevy na vybrané výrobky označené logem „20 let s námi“. Jsou to velmi speciální ceny, které každého překvapí,“ je přesvědčen Martin Zubatý, jednatel společnosti Strima Czech s.r.o. A přidává i další důvody, proč se zastavit: „Představujeme tady stroje, ke kterým se u našich dealerů zákazníci často nejsou schopni dostat. A jsme tady celá firma, všichni mechanici i prodejci, takže zodpovíme všechny dotazy na jednom místě.“

V rozsáhlé expozici firmy Strima je k vidění průřezová nabídka celým sortimentem i zajímavé novinky třeba od značek Husqvarna nebo Pfaff. Patří k nim také nový speciální overlock Pfaff Admire Air 7000 se vzduchovým navlíkáním. Jde o stroj 2 v 1 (overlock a coverlock) s kombinací až 26 typů stehů a plnou automatikou. Stroj má několik patentovaných technologií včetně jednoduchého navlékání vzduchem. Jedinečný je díky novému barevnému displeji, který zajišťuje velmi jednoduchou obsluhu. Všechny informace najdete na obrazovce, kde díky barevnosti jasně vidíte všechny informace a nemůžete se splést.

Datum: 21.4.2023 17:32:00

Fotogalerie

Facebook

Video

Mohlo by vás zajímat

Hlavní partner

R101005

Partneři

Vybíráme z firem

Data platná pro Katalog 2023

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště