Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Ragos šití rozumí a ví, jak ulehčit kreativní tvoření


Když stříhat, tak japonskými nůžkami KAI, a když látky, tak kvalitní anglické od Makower. Pro prémiové krejčovské a kreativní potřeby zákazníci míří na stánek Ragos.

 „Máme všechno na šití,“ s úsměvem shrnuje nabídku na stánku Dana Raselová, majitelka rodinné firmy Ragos. Návštěvníci výstavy PPM QUILT SHOW ji dobře znají, protože se účastní pravidelně od prvního ročníku. Ale pokaždé přiváží nové látky a vzory, na které se zákaznice těší už dopředu. Stánek byl proto v obležení od prvních minut po otevření. „Osobní kontakt se zákazníky je pro nás hodně důležitý, protože kontakty se vždycky navazují osobně, prodej přes e-shop není to pravé. Speciálně na látky je potřeba si sáhnout a nůžky musíte vzít do ruky a zkusit, jak stříhají,“ vysvětluje Dana Raselová.

Právě profesionální japonské nůžky firmy KAI jsou na stánku Ragos velkým lákadlem. Jde o odlehčené krejčovské nůžky z vysoce legované zušlechtěné oceli, které umožňují přesné a obratné střihání všech tkanin. Enormně ostré břity se snadno ovládají ergonomicky vypracovanými rukojeťmi z měkčeného neoprenu. Ragos je také výhradním dovozcem kvalitních bavlněných látek od anglické společnosti Makower, která každá rok uvádí na trh nové kolekce. Oproti loňsku jsou tedy na stánku k vidění zcela nové vzory. Zákazníci na stánek Ragos chodí také pro pomůcky japonské firmy Clover usnadňující kreativní tvoření.

 

Datum: 22.4.2023 14:18:00

Fotogalerie

Facebook

Video

Mohlo by vás zajímat

Hlavní partner

R101005

Partneři

Vybíráme z firem

Data platná pro Katalog 2023

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště