Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Stánek Design Fabrics září barvami


Chcete šít z vysoce kvalitních bavlněných látek, které vynikají vysokou hustotou tkaní a atraktivními vzory v živých barvách? Na stánku slovenské firmy Design Fabrics si určitě vyberete.

Když rukama tvoříme něco krásného, čemu věnujeme spoustu úsilí a času, nemělo by se šetřit na materiálech. Majitelka společnosti Design Fabrics Daniela Maslenová doporučuje použít vždy to nejkvalitnější, co můžeme, aby nám rukodělné výrobky dlouho vydržely. Této filozofii přizpůsobila nabídku své firmy, která dováží látky od špičkových světových výrobců.

„Na výstavě představujeme pět nových kolekcí, které nám přišly přímo z Kanady od firmy Northcott Fabrics. Dále tu máme novinky od Art Gallery Fabrics z USA a Lewis and Irene z Velké Británie. Nabízíme i různé pomůcky pro šití a také šatovky z viskózy, které máme už odzkoušené, dobře se s nimi pracuje,“ vypočítává Daniela Maslenová a zmiňuje ještě další přednosti své nabídky: Kvalitní bavlněné látky se nesrážejí a není je potřeba předpírat. Žádné barvy nepouštějí, takže se klidně mohou kombinovat i kontrastní odstíny. Také vzory s metalickým tiskem dlouhodobě odolávají praní a nic se s nimi nestane.

Letošní vzory látek na stánku Design Fabrics na první pohled zaujmou svojí zářivou barevností. „Jsou to nové barvy, které vizuálně nesplývají. Vidíme tam hodně červené, zelené, kontrastní kombinace, nechybí ani dětské kolekce,“ říká majitelka firmy o letošních novinkách. Kvalitě látek odpovídá i cena, ale oproti e-shopu na výstavě nakoupíte za minimálně o 10 procent nižší ceny.

 

Datum: 23.4.2023 10:49:00

Fotogalerie

Facebook

Video

Mohlo by vás zajímat

Hlavní partner

R101005

Partneři

Vybíráme z firem

Data platná pro Katalog 2023

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště