Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Naši ambassadoři

Ing.Pavel Mikula - ambassador pro hostující veletrhy

Veletrh Gaudeamus je evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání (v letošním roce se koná v termínu 4. – 7.listopadu).

Výběr vhodného místa konání je základem úspěchu každé akce, obzvláště když návštěvnost přesahuje počet 30.500 osob, tak jak je tomu právě u akce Gaudeamus. Na akci se průměrně představuje 186 vystavovatelů.

Pan Ing.Mikula zná a doporučuje využití pavilonů brněnského výstaviště pro pořádání hostujících výstav.


Mgr.Aleš Hrbek - ambassador pro koncerty

Zkušený promotér velkých koncertů a úspěšných výstavních projektů. Areál brněnského výstaviště využívá s oblibou jako místo konání pro připravované koncerty.

Veleúspěšnou kapelu Kabát přivezl promotér Aleš Hrbek, ve spolupráci s Pink Panther, na BVV již třikrát (naposledy se přestavili v pavilonu P). Z dalších akcí připomeňme koncert Čehomor. Ale opravdou lahůdkou a skutečnou koncertní bombou, bylo vystoupení legendární skupiny Rolling Stones na volné ploše za pavilonem Z. Areál zvládl bez problémů obří stage, stejně tak i 35.000 fanoušků. Tato koncertní akce nebyla dosud v Brně překonána.

Pan Aleš Hrbek doporučuje pro velké koncertní akce pavilony a volné plochy našeho výstavního areálu.


Prof.MUDr. Miroslav Penka, CSc. - ambassador pro kongresy

Přednosta oddělení klinické hematologie FN Brno.

Pan profesor Penka se podílel jako koordinátor přípravných výborů na realizaci XVI.Česko-slovenského hematologického a transfuziologického sjezdu a XIII.Česko-slovenské konference laboratorní hematologie. Od začátku příprav prosazoval konání této prestižní akce na brněnském výstavišti.

Nejvýznamnější událost českých a slovenských hematologů a transfuziologů pořádaná vždy jedenkrát za 3 (tentokrát dokonce za 4) roky se konala v roce 2012 v kongresovém pavilonu E. Naše kongresové prostory splnily náročné požadavky pro další prestižní lékařský kongres.

Pan prof. Miroslav Penka doporučuje kongresové prostory BVV pro konání, nejen lékařských, kongresů a konferencí.

 


 

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Poptávka

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště