Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Plocha pro nafukovadla a jiná objemová tělesa

Pronájem plochy pro umístění nafukovadla nebo jiného objemového tělesa lze realizovat na předem určených místech v areálu výstaviště.

Nafukovadla jsou poutače vyrobené z různobarevných syntetických textilií. Jsou neustále plněny studeným vzduchem pomocí malého elektrického ventilátoru, který je součástí poutače. Na stěnách poutačů mohou být našity, nastříkány nebo natištěny grafické motivy, reklamní nápisy a firemní značky nebo připevněny výměnné textilní transparenty. Pro noční použití je možno instalovat vnitřní osvětlení.

STANDARDNÍ TVARY
Tělesa ve tvaru koule, balónu, válce, hranolu, oblouku nebo lomeného oblouku (brány) s výškou 2 až 9 metrů, délkou 4 až 15 metrů a průměrem 1,5 až 6 m.

SPECIÁLNÍ TVARY
Trojrozměrné objekty zajišťujeme dle požadavků klientů.

CHODÍCÍ NAFUKOVACÍ POUTAČE
Mobilní poutače, které si obsluha obleče na tělo a v naplněném stavu zajišťuje chodící reklamu nezávisle na síťovém napájení.

DYNAMICKÉ POUTAČE "SKY-DANCER"
Zvláštní typ nafukovacích poutačů, které mají štíhlý tvar válce nebo panáka a pomocí výkonného ventilátoru se za provozu neustále kymácí a vlní.

Zároveň zajišťujeme nejen pronájem vybraných standardních tvarů, ale také výrobu standardních i speciálních tvarů na zakázku.

PRONÁJEM NAFUKOVADEL PRO MIMOAREÁLOVÉ ÚČELY

REFERENCE

Zadavatel: 9level s.r.o.
Akce: Zapůjčení nafukovadla - oblouk - 3denní pronájem

Zadavatel: Automotodrom Brno, a.s.
Akce: Zajištění nafukovadla ve tvaru oblouku včetně obsluhy
Umístění: Automotodrom Brno

Situační mapa areálu se základním výčtem pozic pro umístění nafukovadel a jiných objemových těles

Plán s optimálizovaným rozmístěním nafukovadel v areálu výstaviště s ohledem na travnaté plochy pro kotvení těles ke stažení

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště