Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Panini nabízí sofistikovaná zařízení firem ZILLI & BELLINI

 

Panini je průmyslová firma se sídlem v Maranellu v Itálii se 100 lety zkušeností s výrobou průmyslových tlakových nádob. Je synonymem kvality a řemeslného zpracování a není tedy překvapivé, že je považována za lídra v sektoru průmyslových tepelných zařízení. Je vyhledávanou a velmi ceněnou značkou v konzervárenství, balení masa, papíru, dřeva, textilu, chemikálií, vína, průmyslového praní i kompozitů.

Nabízíme sofistikovaná zařízení firem ZILLI & BELLINI s.r.l., která jsou určená pro konzervárenský průmysl. V nabídce máme plničky a uzavíračky konzerv, sklenic a podobných tvrdých obalů,“ vyjmenovává Jakub Štursa, technický konzultant Panini, s jakými stroji se mohou návštěvníci blíže na stánku seznámit.

Je obdivuhodné, že projekty této společnosti sahají od centrálních elektráren pro Ferrari až po kompletní mlékárnu pro malého výrobce parmazánu. Cílem spolupracujících firem je se stát jedním z nejsilnějších výrobců flexibilních dávkových retortových systémů, proto investují do informačních technologií, vyspělých výrobních zařízení i do nové organizační struktury, která dává prostor pro zlepšení konkurenceschopnosti a růstu v Evropě i v rámci globálního trhu.

 

Datum: 8.2.2023 13:11:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště