Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stainless
14.-15.5. 2013

Mezinárodní veletrh a kongres korozivzdorných ocelí

O ocelářský veletrh STAINLESS 2013 je velký zájem

Veletrh Stainless – největší přehlídka průmyslu korozivzdorných ocelí probíhá od včerejšího dne na brněnském výstavišti. Do dnešní osmnácté hodiny prezentuje svou nabídku 146 vystavujících firem ze sedmnácti zemí. Specialitou akce Stainless je enormní mezinárodnost – více než osmdesát procent vystavovatelů je ze zahraničí, přičemž nových vystavovatelů je bez mála padesát.

O ocelářský veletrh STAINLESS 2013 je velký zájem

STAINLESS 2013 zahájen!

Veletrh Stainless – největší přehlídka průmyslu korozivzdorných ocelí byl dnes zahájen na brněnském výstavišti. Do zítřejší osmnácté hodiny bude svou nabídku prezentovat 146 vystavujících firem z dvaceti sedmi zemí. Jde o vysoce odbornou, specializovanou akci, která se soustřeďuje výlučně na ušlechtilé oceli. Očekává se početné odborné publikum z celého regionu střední a východní Evropy.

STAINLESS 2013 zahájen!

Veletrh STAINLESS s novinkami ocelářského průmyslu

V polovině května se na brněnském výstavišti sejdou evropští specialisté z oboru korozivzdorných a ušlechtilých ocelí, aby jednali o příštích zakázkách, získali nové kontakty a vyměnili si zkušenosti a informace. K účasti na 6. ročníku mezinárodního veletrhu a kongresu korozivzdorných ocelí STAINLESS 2013 je přihlášeno více než 140 firem ze 17 zemí a podíl zahraničních vystavovatelů přesahuje 75 procent. Jejich nabídku si podle očekávání přijede prohlédnout více než tisíc registrovaných odborníků z několika desítek zemí.

Zájem o ocelářský veletrh STAINLESS Brno roste

Již potřetí se na brněnském výstavišti chystá specializovaný veletrh korozivzdorných ocelí, kterého se účastní čeští a zahraniční specialisté. STAINLESS 2013 se uskuteční v termínu 14. až 15. května 2013 jako nejvýznamnější oborová prezentace ve střední Evropě. Dějištěm veletrhu se poprvé stane pavilon F, který je již v půlročním předstihu z velké části zaplněn.

Pozvánka pro vystavovatele

Pozvánka pro vystavovatele ke stažení

STAINLESS 2013

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště