Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

Tepelné čerpadlo je dnes standard


Dodavatel dřevostaveb ATRIUM sází na kvalitu a nové technologie. Letos slaví 30 let a rozdává 30tisícové bonusy.

Společnost ATRIUM realizuje každý rok 90 až 100 domů, a to po celé České republice. Nejoblíbenější a nejprodávanější je dnes Vela 115, variabilní přízemní dřevostavba s obdélníkovým půdorysem. Ale vždy záleží na požadavcích klienta, takže každý realizovaný dům Vela 115 je originálem. I návštěvníci Stavebního veletrhu Brno se nejčastěji ptají právě na tento dům, ale klientela zájemců o dřevostavby se obměnila. „Zákazníci chodí, zajímají se, ale je to jiná věková kategorie, než jsme byli zvyklí. Už tolik nechodí mladé rodiny a lidé ve věku 30 až 35 let, protože trh s hypotékami je takový, jaký je. Dnes jsou to často starší lidé, kteří chtějí prodat svůj velký dům a jít do menšího, pozemek už mají. V nabídce samozřejmě máme i menší domy pro tyto klienty,“ říká Věra Doubková z marketingu společnosti ATRIUM.

Ať už je novostavba jakékoli velikosti, bez technologií na úsporu energií se dnes neobejde. „Snažíme se v tom zákazníkům vyjít vstříc už dopředu, protože tušíme, jak bude postavena legislativa a co budou potřebovat. Celá část energetických úspor je postavena tak, aby klienti splnili podmínku domu s nulovou spotřebou. Třeba tepelné čerpadlo je u nás standard,“ vysvětluje Věra Doubková.  Zákazníci podle ní už přicházejí s tím, že chtějí kvalitu a nízké provozní náklady. „Někdo třeba upřednostní fotovoltaické panely, na to máme balíček s nabídkou. Ale každý dům musí projít energetickým štítkem, aby získal stavební povolení. Bez tepelného čerpadla skoro ani postavit nejde,“ dodává

Protože společnost ATRIUM letos slaví 30 let, klienti získají i výroční bonus v hodnotě 30 tisíc korun dle vlastního výběru. „Vystavujeme tady, abychom byli zákazníkům blíž a mohli s nimi probrat, co je zajímá. Ale mohou nás zastihnout i po veletrhu v našem brněnském Centru dřevostaveb, kde máme i vzorky vybavení, které si mohou prohlédnout a osahat,“ zve k návštěvě Věra Doubková. 

 

Datum: 4.3.2023 10:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště