Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Kdo je B2B návštěvník?

 

Business-to-business (B2B) je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C. Zkratka B2B pochází z anglického termínu Business to Business (obchodník → obchodník).

Zdroj: Wikipedie

Návštěva veletrhů STYL a KABO je určena výhradně B2B návštěvníkům s registrací on-line nebo na pokladnách při vstupu na výstaviště, tj. např. majitelům obchodů s módou, textilem či obuví, kteří hledají nové zboží na nadcházející sezónu, módní trendy či obchodní kontakty pro rozvoj svého podnikání v textilním, oděvním, obuvnickém a kožedělném průmyslu.

Nechybí zde ani nejrůznější profese spojené s provozem obchodů či firem pohybující se ve světě módy a obuvi jako jsou: dealeři, nákupčí, prodavači, aranžéři, dámské krejčové, ševci, dodavatelé komponentů pro výrobu a maloobchod, návrháři, novináři, vysokoškolští učitelé se speciálním zaměřením na design, textilní a obuvnickou výrobu, propagaci.

Veletrhy STYL a KABO jsou ryze B2B veletrhy, tj. jsou kontraktačního charakteru, protože jedině v této podobě splňují svůj účel a mají úspěšný průběh. Děkujeme Vám, že naše opatření chápete, a že i Vy máte zájem na tom, aby tyto veletrhy i nadále patřily k akcím, kde je umožněno v klidu vybírat zboží od dodavatelů a navazovat nové obchodní kontakty.

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště