Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

COURTYARD by MARRIOTT BRNO****

10 minut

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott Brno se nachází v lokalitě Spielberk Office Centre, blízko řeky Svratky a oblíbené cyklo a in-line stezky. Z hotelu je krásný výhled na historické centrum města Brna. Veřejnou dopravou snadno přijedete ke hradu Špilberk a na Náměstí Svobody. Ideální umístění hotelu po cestě z dálnice D1 směrem na Brno centrum umožňuje i rychlou dosažitelnost výstaviště.

Hotel je součástí mezinárodní sítě Marriott International.

Na patnácti patrech je Vám k dispozici 201 moderních designových pokojů v severském stylu. Vybrat si můžete pokoje v kategoriích standard, superior a suite. Zážitkový pobyt nabízí jedno exkluzivně navržené střešní apartmá s nádherným výhledem na město. Ve všech pokojích je bezplatné připojení k internetu, postele s kvalitními matracemi umožnují výbornou kvalitu spánku a moderní koupelny mají vyhřívané podlahy.

Plánujete-li událost různého typu, v hotelu si můžete vybrat z 10 konferenčních místností. Největší sál disponuje kapacitou až pro 400 osob. Všechny místnosti jsou vybaveny nejmodernější AV technologií.

Doporučujeme Vám hotelovou restauraci The Yard Lounge & Dining, která se specializuje na mezinárodní a středomořskou kuchyni. Koncept restaurace je prvním svého druhu a byl vytvořen speciálně pro Courtyard Brno. Menu je celoročně doplňováno speciálními nabídkami z čerstvých sezónních surovin. Neváhejte a ochutnejte. V létě také doporučujeme posezení na letní terase.

Být fit je důležité, a proto je hotelovým hostům k dispozici střešní fitness centrum s možností 24hodinového vstupu. Drobné nákupy můžete pořídit v hotelovém „marketu“, hned vedle recepce.

Parkování je možné v podzemní garáži za poplatek.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště