Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Hotel International Brno****

10 minut

Hotel International Brno má ideální polohu v historické části města, přímo pod hradem Špilberkem. Na výstavišti jste autem nebo městskou dopravou do 10 minut.

Hotel nabízí ubytování v široké škále možností – pokoje v moderním designu typu Business a Executive v nejvyšším patře hotelu s krásným výhledem na hrad Špilberk nebo historické centrum Brna.

Exekutivní patro zahrnuje také jedinečné Prezidentské apartmá se 2 ložnicemi a obývací částí. Vrcholem pohodlí je jacuzzi v jedné ze 3 koupelen.

Jedná se o unikátní reprezentativní prostory pro vrcholová jednání nebo luxusní soukromý pobyt či speciální události.

Patro je přístupné pouze ubytovaným hostům. K dispozici je také jednací salonek Executive lounge. Možnost přednostního ch-in a ch-out.

Suite nebo Junior Suite jsou vhodné také pro rodiny s dětmi, hotel nabízí i Apartmá s kuchyní, část i oddělené ložnice s obývací částí.

Všechny pokoje jsou klimatizovány s LAN a WiFi připojení, mají nejmodernější zabezpečení pokojů.

Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani ve všední dny: 6.30-10.00 hodin + o víkendu : 7.00-10.30 hodin i volný vstup do hotelového Fitness centru.

Nejmodernější variabilní Kongresové centrum a prostory pro setkání, konference či plesy.

Doporučujeme věhlasnou restauraci GUSTO Plzenka s moderně pojatou regionální kuchyní a SIESTA Wine Restaurant, jehož součástí je i vyhledávaný SIESTA Bar.

Parkování před hotelem nebo v podzemních garážích je za poplatek.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště