Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HOTEL MYSLIVNA ***

5 minut

 

Hotel Myslivna se nalézá v krásném prostředí městského lesoparku nad areálem brněnského výstaviště s výhledem na panorama města. Pouhých 10 minut z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Na výstavišti jste vozem do 5 minut.

Pro hosty je připraveno 119 komfortních pokojů s kapacitou 254 lůžek. Pokoje jsou v kategoriích: 4 Apartmány, 10 Executive pokojů a dále pokoje Standard. K dispozici je i 18 třílůžkových pokojů a 1 pětilůžkový pokoj.

Všechny pokoje jsou vybaveny: satelitní televizí, trezorem, ledničkou, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů. Wi-Fi připojení k internetu bezplatně v celém hotelu.

Hotel vítá i hosty s domácími mazlíčky.

K relaxačním vycházkám či vyjížďkám na kole doslova vybízí okolí hotelu. Odpočívat můžete i v hotelové finské sauně. Sauna je za poplatek.

Pro školení, semináře a kongresy disponuje hotel kongresovou halou až pro 200 osob. Stylové salonky jsou vhodné pro svatby i různé události.

Doporučujeme Vám hotelovou restauraci a posezení na letní terase s magickým výhledem na město Brno. Zvláště v noci se nechte okouzlit zářícím Brnem.

Nonstop hlídané parkoviště za poplatek.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště