Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Bloky konference URBIS


Urbis Innovation - Autonomní mobilita v blízké budoucnosti

Tématem tohoto bloku i již blízké budoucnosti je inovativní problematika dopravy, ať již hromadné nebo individuální a také samozřejmě logistiky. V rámci tohoto bloku zjistíte, na co je nutné se v rámci autonomní mobility a logistiky připravit, co je možné realizovat nyní a jaké jsou zkušenosti.

Urbis Environment - Změna klimatu v kontextu energetické krize

Téma tohoto bloku je zaměřeno na aktuální výzvu samosprávách, jak mají reagovat na vysoké ceny energií. V rámci tohoto bloku zjistíte postupy jiných samospráv, kde šetřit a jak se mohou stát co nejméně závislými a energeticky udržitelnými s neutrální uhlíkovou stopou. Jaké správné adaptační opatření zavádět v samosprávách v reakci na změnu klimatu, odstraňování teplotních ostrovů a zachování diverzity přírody.

Urbis Management -  Profesionalizace a uživatelsky zaměřené služby samospráv

Tématem tohoto bloku je, jak docílit co největší profesionalizace samospráv a zkvalitňování služeb. V rámci tohoto bloku zjistíte zkušenosti jiných samospráv, jak postupu v rámci optimalizace a zlepšování procesů, jaké inovativní prvky zavádějí, čeho by se vyvarovali a co by ostatním doporučili.  

 

Datum: 16.8.2022 7:26:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště