Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

ECOTEN zajistí vše pro pohodlí měst


ECOTEN URBAN COMFORT je inženýrská startupová společnost založená v roce 2017. Využívá kombinaci městského environmentálního inženýrství, dálkového průzkumu, pokročilého prostorového plánování a 3D modelovacích technologií, aby posílila města v boji proti výzvám, které přináší klimatické změny.

Její misí je pomoci klientům dosáhnout větší pokrok v oblasti udržitelného rozvoje, zatímco kvalita života se bude pro obyvatele zvyšovat i v urbanizujícím světě.

ODOLNOST VŮČI HORKU VE MĚSTĚ (MĚSTSKÁ ODOLNOST VŮČI HORKU)

Na základě prostorových a sociodemografických dat mapuje společnost kritická místa, aby odpovědné osoby mohly efektivněji realizovat strategie pro zmírnění horka. Chránit obyvatele a pomáhat s územním plánováním tak, aby pracovníci navrhli lepší městské prostředí, je jejím hlavním cílem. Mapovací služby firmy byly doporučeny Společným výzkumným střediskem Evropské Komise, jako efektivní řešení pro pomoc městům s udržitelným plánováním (SDGs).

SIMULACE MĚSTSKÉHO MIKROKLIMATU

Firma staví 3D modely potenciálních projektů, aby rozuměla dopadům mikroklimatu na městské prostředí a mohla porovnat potenciál odolnosti každého projektu. Posuzování mikroklimatických dopadů na tyto projekty pomáhá městskému plánování vybrat nejefektivnější design k vytvoření odolnosti.

Datum: 14.8.2020 10:10:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště