Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

MILOO-ELECTRONICS nastavuje nový trend v oblasti napájecích LED systémů

 

Společnost MILOO-ELECTRONICS je jedna z předních polských firem, která vyrábí LED osvětlení a věnuje se komerčnímu výzkumu této inovativní technologie. Nedílnou a klíčovou součástí struktury společnosti inovace. Ta je základem pro vytváření spolehlivých a účinných produktů, které jsou ideálně vhodné pro splnění očekávání a potřeb našich klientů.

Hlavním produktem firmy je napájecí modul založený na technologii sekvenčního napájení. Je to inovativní a patentované řešení, které nastavuje nový trend v oblasti napájecích LED systémů. Prodlouží totiž životnost systému o více než sto tisíc hodin.

Systém sekvenčního napájení je charakterizován téměř úplnou nepřítomností elektromagnetického rušení (EMI), nízkou úrovní harmonických emisí (THD < 10 %), výkonovým faktorem blížícím se k hodnotě PF = 0,99 a velmi vysokou elektrickou účinností nad 90 %. Dosažení tak výborných elektrických parametrů je zcela novým revolučním řešením v oblasti technologie napájení LED, které určuje úroveň, jemuž se konvenční energetické systémy nemohou vyrovnat.

3 výhody, proč spolupracovat s MILOO-ELECTRONICS 

VÝROBA – spolupráce s rychlostí světla. Firma ve vlastním závodě vyrobí personalizovaný a technologicky vyspělý produkt nebo skupinu produktů, které splňují všechny předepsané normy. Garantované úspory energie jsou nad 80 %. Na produkty MILOO-ELECTRONICS je poskytnutá 60 až 120měsíční záruční lhůtu.

ROZHODNUTÍ – inovativní řešení. Obchodní poradci společnosti pomohou vybrat ty nejvhodnější produkty pro prostory klientů a navrhnou řešení, které splní všechny jejich požadavky a platné normy. Zájemci nemusí být zdatní v ovládání elektroniky či elektronických systémů, aby si vybrali ten nejvhodnější produkt z LED portfolia MILOO-ELECTRONICS.

KONZULTACE – vždy blízko zákazníkovi. Nejste si jistí, jaký typ osvětlení zvolit? Naším cílem je přesvědčit klienty o výhodách, které mohou nabídnout LED světelná řešení MILOO-ELECTRONICS. Zájemcům představíme na konferenci URBIS SMART CITY FAIR naše portfolio produktů a zpracujeme jim komplexní návrh řešení přímo na míru.

Datum: 27.7.2020 14:29:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště