Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Návštěva konference URBIS SMART CITY FAIR je bezpečnáZáleží nám na tom, abyste se na konferenci URBIS SMART CITY FAIR cítili bezpečně. Proto jsme ji nachystali tak, aby splnila aktuální hygienické podmínky vyhlášené Ministerstvem zdravotnictví ČR.


Pravidelná desinfekce prostorů

Celý prostor konání konference dezinfikujeme nejen před zahájením, ale také několikrát denně v době akce. Zaměřujeme se zejména na místa, kterých se dotýká velké množství návštěvníků – kliky, madla, toalety včetně splachovadel, platební terminály, turnikety a další.


Roušky chrání návštěvníky i personál

Abychom zabránili přenosu respiračních onemocnění, prosíme všechny účastníky, aby měli po celou dobu návštěvy výstaviště nasazenou roušku. Nosí ji i zaměstnanci společnosti Veletrhy Brno, kterým je navíc pravidelně měřená teplota. Pokud si roušku zapomenete doma, můžete si jednorázovou koupit na pokladně v pavilonu E.


Pravidelně si dezinfikujte ruce

U vstupu a na dalších místech v pavilonu najdete stojany s dezinfekcí, která ničí bakterie a viry. Nezapomeňte si tedy ruce pravidelně dezinfikovat.


Dodržujte rozestupy dva metry

Prostor konference jsme rozvrhli tak, abyste mohli udržovat dvoumetrové rozestupy. O dodržování vás prosíme zejména u pokladen, turniketů či u výdejů badges, kde se mohou tvořit fronty.


Pokud přijedete na konferenci autem, můžete navíc zaparkovat v Expoparkingu naproti kongresovému pavilonu E, takže se vyhnete styku s dalšími lidmi. Pro vstup do prostor konference pak slouží automatické turnikety, takže je kontakt s personálem omezený na minimum.

Vzhledem k tomu, že je konference URBIS SMART CITY FAIR vysoce odborná, nemá nic společného s hromadnou akcí a její návštěva je bezpečnější než nákup v obchodním centru či plného klubu.

Všichni účastníci jsou povinni se v době konání URBIS SMART CITY FAIR řídit aktuálně platnými nařízeními a doporučeními od orgánů státní správy – zejména Ministerstva zdravotnictví ČR a jeho prostřednictvím též Krajskou hygienickou stanicí ČR v Brně, resp. dalšími příslušnými orgány či institucemi.

Ikony vytvořil Freepik z www.flaticon.com.
Datum: 20.8.2020 17:55:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště