Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Rekapitulace URBIS SMART CITY FAIR 2021


URBIS SMART CITY FAIR 2021 proběhl online od 2. do 4. června. Na brněnském výstavišti bylo instalováno studio, řečníci se připojovali vzdáleně nebo studio navštívili. Celkem na hlavním pódiu konference URBIS SMART CITY FAIR 2021 proběhlo 66 vystoupení. Konferenci i výstavní část navštívilo 938 unikátních návštěvníků. Služby online platformy pro konferenci a výstavu byly provázány se standardními procesy pro vystavovatele a návštěvníky brněnského výstaviště, zejména v oblasti přihlašování vystavovatelů a nákupu vstupenek.

Konference

Konference proběhla v 7 sekcích: URBIS Environment, URBIS Services, URBIS Digitalization, URBIS Management, URBIS Future, URBIS Mobility, URBIS Benefits. Na většinu částí byly navázány workshopy a diskuze. Na konferenci se návštěvníci mohli přihlašovat opakovaně, uspořádání programu umožňovalo návštěvníkům, aby se zúčastnili všech programů jednotlivé sekce. Vybrané příspěvky bylo možné sledovat také na TV Municipal.

Program konference

Výstavní část

Ve výstavní části bylo zastoupeno 35 vystavovatelů ze 17 zemí, kteří měli k dispozici 3 typy výstavních expozic. Prostředí online výstavy umožňovalo jak vystavení exponátů a informačních materiálů včetně videí, tak interakci mezi návštěvníky a vystavovateli.

URBIS SMART CITY FAIR 2021

C-Roads

Součástí URBIS SMART CITY FAIR 2021 byl závěrečná konference a road show projektu C-Roads, který se zabýval vývojem jednotného evropského systému kooperativních inteligentních dopravních systémů (C-ITS). Národní den C-Roads proběhl ve čtvrtek, mezinárodní část konference a ukázky v ulicích města Brna proběhly v pátek. Konference se zúčastnili přední odborníci na tuto problematiku, zástupci Ministerstva dopravy ČR a nejvyšší představitelé EU v oblasti dopravy.

URBIS SMART CITY FAIR 2021

Zlatý URBIS a cena redakce Moderní obec

O udělení ceny Zlatý URBIS rozhodovali hlasováním návštěvníci výstavní části. Své ocenění udělila také redakce časopisu Moderní obec z vydavatelství Profi press.

Zlatý URBIS 2021: Expozice Statutárního města Brna

Cena redakce Moderní obec: Výrobní a obchodní družstvo Kooperativa za multifunkční stožáry řad eLITE a SMART

 

URBIS Smart City Fair 2021 v číslech

938 unikátních návštěvníků z 46 zemí

66 vystoupení na hlavním podiu

70 řečníků

35 vystavovatelů z 24 států

9 workshopů

7 sekcí konference

URBIS SMART CITY FAIR 2022

Další ročník URBIS SMART CITY FAIR se uskuteční 1. – 3. 6. 2022 a více se zaměří na problematiku dopravy v chytrých městech a autonomní mobilitu.

 

Datum: 30.6.2021 11:34:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště