Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Sensority umožní monitorovat kvalitu vzduchu i polohu značek

 

Společnost Sensority přiveze na konferenci URBIS SMART CITY FAIR několik zařízení, které zjednoduší monitorování klimatických podmínek i městského mobiliáře.

DistSense

Odpadové hospodářství je oblast, kterou se zabývají všechna města. At už máte kontejnery nadzemní nebo podzemní, naše řešení DistSense vám pomůže nad nimi získat kontrolu. S naším zařízením získáte přesná měření zaplnění a teploty, ale také statistiky otevření a vysypání, vše při několikaletém provozu na baterii.


 

ColdSense Outdoor

Stav veřejného prostranství, včetně kvality ovzduší je centru zájmu každé obce. Nabízíme vám moderní řešení měření teploty a vlhkosti ovzduší pomocí bezdrátového čidla. Naše čidlo se snadno instaluje, nevyžaduje napájení a na baterie vydrží až několik let. Součástí je unikátně navržená pagoda, která zaručí kvalitní měření ve všech podmínkách.


LocSense Pole

Přenosné dopravní značení se často stává terčem vandalů. S naším řešením je budete mít stále pod kontrolou. Náš bezdrátový unikátně navržený senzor se instaluje přímo do držáku značky a není téměř vidět. Je bateriově napájený a vydrží v provozu až několik let. Kromě aktuálního umístění značky, Vám podá informaci, jestli stojí nebo leží, pomocí kompasu detekuje její natočení a s využitím akcelerometru její pohyb.

 

 

Více se dozvíte na webu společnosti.

Datum: 20.8.2020 8:23:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště