Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

SmartPlan – řešení dopravy ve městech


SmartPlan je konzultační společnost zaměřená na implementaci konceptu Smart City v souladu s udržitelným rozvojem společnosti. Náš přístup zahrnuje komplexní řešení aktuálních výzev a ohrožení v prostoru hustě obydlených aglomerací.

V současné době jsme vyvinuli unikátní přístup k analýze potřeb veřejně přístupných dobíjecích bodů vycházejících z masivních datových vstupů a kooperace se stakeholdery. Na základě těchto výstupů jsme schopni navrhnout optimální síť přípojných míst tak, aby pokryla aktuální a budoucí očekávanou poptávku po nabíjení, nezatěžovala distribuční soustavu a šetřila veřejný rozpočet.

Další výzvu představuje řešení managementu parkování ve městech. SmartPlan je schopen na základě svých dopravních průzkumů a místních šetření definovat aktuální poptávku a pomoci pasportizace přesně určit nabídku parkovacích míst. Výpočtem deficitu parkovacích míst můžeme městu doporučit optimální strategii k řešení tohoto problému.

Rozsah našich činností pro veřejné subjekty dále zahrnuje: tvorba dopravního digitálního dvojčete, dopravní modelování, dopravní průzkumy, doprava v klidu, parkování v klidu, zpracování Sustainable Urban Mobility Plan a mnohé další.

 

Datum: 19.9.2022 15:56:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště