Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Solární Bikeport a Nabíjecí stanice pro elektrokola se předvedou na Future Mobility


Doprava na elektrokolech nepotřebuje drahou fosilní energii. Desítky elektrokol denně je možné zdarma nabít v rámci solárního přístřešku, vybaveného nabíjecí stanici pro elektrokola.


Technologii Bikeport - poprvé v České republice - představí výrobce nabíjecích stanic Powerbox a realizátor solárních přístřešků pro e-kola North Trade Energy.

V rámci Demo City na venkovní ploše Výstaviště bude instalována poslední verze Bikeportu, která zahrnuje solární nabíjení prostřednictvím oboustranných panelů s energetickým úložištěm 5 kWh,  profesionální nabíjecí stanici pro 8 elektrokol napájenou výhradně z panelů, včetně nabíjecích kabelů pro 90% typu elektrokol na trhu a stojanů pro 4 elektrokola, prodejní automat na nápoje a občerstvení Jofemar - plně napájený a chlazený prostřednictvím solární energie s Možnosti platby v hotovosti nebo platebními kartami včetně NFC.

Řešení Bikeportu je speciálně připraveno pro nově budované cyklostezky Kde je potenciál většího pohybu majitelů elektrokol, ale i jako doplnění městského mobiliáře pro města a obce kterým záleží na čisté dopravě. Při zohlednění plánované dotace Integrovaného regionálního operačního programu je cena kompletního řešení mezi 100-200 tisíci korunami bez DPH dle výbavy. 

Workshop věnovaný rozvoji nabíjecích stanic pro lehkou elektromobilitu, možností dotací a nabíjení elektrokol “mimo domov” organizuje Powerbox.one ve středu 21. září 2022 od 13:00 - 14:00 hodin ve workshop room v pavilonu A.

Pro více informací od řešení Bikeport navštivte powerbox.one/cs/ostrovni-system nebo si dohodněte osobní prezentaci v rámci veletrhu na telefonu 777 797 009.

 

Datum: 6.9.2022 7:34:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště