Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Švihaj Šuhaj inspiroval Švihé Synku!


Krásné a úderné zvolání má ve svém názvu společnost, v jejíž nabídce najdeme nepřeberné množství různě vybavených cargo elektrokol. Chcete převézt náklad, svézt dítě nebo babičku? To vše lze v nabídce najít a využít. Švihé Synku dnes spolupracuje s několika renomovanými přepravními společnostmi a neustále se rozšiřuje.

Za touto firmou stojí Erik Eduard Nálepka, sám fanoušek kol všeho druhu. „Nejdříve jsem chtěl kola hlavně prodávat, ale narážel jsem na spolupráci s přepravními společnostmi při doručování. Předběhl jsem tehdy dobu a řekl si, že musím založit kurýrní službu, která ukáže využití nákladních kol. K Brnu přibyla Praha, České Budějovice, Hradec a Olomouc,“ prozradil ředitel Švihé Synku.

Jak vlastně název vznikl? „S panem radním za kulturu Markem Fišerem, který je vášnivý cyklista a podporuje cyklomobilitu, jsme byli na pivu a když jsem s ním záměr probíral, dali jsme hlavy dohromady. A protože máme sesterskou společnost Švihaj Šuhaj v Bratislavě, tak jsme si název upravili na Švihé Synku. A slovenský Šuhaj se zase inspiroval v Budapešti, kde jezdí maďarská varianta,“ doplnil Erik Eduard Nálepka.   

    

 

Datum: 22.9.2022 16:35:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště