Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Tvoříme budoucnost společněINTENS Corporation
je technologickým lídrem v oblasti dopravních kooperativních systémů. Propojujeme pohybová data z dopravních senzorů a prvků na infrastruktuře s jednotlivými účastníky silničního provozu.

Tvoříme svět, kde si vozidla rozumí nehledě na typ, výrobce, model nebo vybavení. Už dnes přinášíme řešení, která směřují k bezpečnější, plynulejší a komfortnější mobilitě zítřka.

Kooperativní systémy doplňujeme systémem řízením vjezdu do lokalit a areálů s omezeným přístupem. Kromě zamezení neoprávněného vjezdu tím současně pomáháme bezpečnostním složkám v ochraně měkkých cílů.  Naše integrované řešení postavené na platformě INTIQ spojuje bezpečnostní a dopravní funkce, a propojuje řízení přístupu s inteligentní mobilitou.

Od roku 2010 pomáháme budovat bezpečnější a plynulejší dopravu ve městech i mimo ně. Zabýváme se také zpracováním dopravních dat a vyvíjíme platformu INTIQ, která pomáhá městům a organizacím v efektivním plánování a provoze silniční sítě po lepší budoucnost dopravy. Svá řešení dodáváme například Ředitelství silnic a dálnic ČR, Brněnským komunikacím nebo portálu Seznam Mapy.

 

Datum: 26.8.2022 13:08:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště