Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Unikátní technologie v expozici Technických sítí Brno


Technické sítě Brno přestaví na veletrhu URBIS 2022 v rámci své prezentace dvě unikátní technologie společnosti VisionCraft vyhodnocování pohybu a chování objektů. 

Technické sítě Brno jsou exkluzivním partnerem a garantem pro poskytování technologie VisionCraft pro oblast města Brna. Tato unikátní technologie je založena na základě počítačového vidění a využívá pokročilé aplikace neuronových sítí a umělé inteligence (AI).

K vidění na stánku bude jednak produkt viMOS (VisionCraft MObile Sensor) – unikátní plně autonomní mobilní zařízení pro okamžitý sběr a analýzu dat z veřejných prostranství, parkovišť, situací na křižovatkách, popřípadě silnicích a i dopravních dat. ViMOS je možné instalovat kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti budování složité infrastruktury. 

Součástí prezentace bude i nový produkt viRAM (VisionCraft Road Asset Management), který nabízí automatizované sledování poškození vozovek a silniční sítě pomocí senzorů umístěných ve fleetových či běžných automobilech. Produkt je momentálně testován a provozován ve spolupráci s Centrem dopravního výzkumu.

 

Datum: 30.8.2022 15:12:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště