Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

URBIS SMART CITY FAIR nabídne řešení, jak překonat koronakrizi. Nyní za výhodnější vstupné


Dobře víme, že současná nelehká doba s sebou přináší spoustu tlaků. Je ale také vhodnou příležitostí pro inovace – jak procesů, tak technologií. A právě ty nabídne 2. až 4. září konference URBIS SMART CITY FAIR na brněnském výstavišti. Těšíme se, až se s vámi potkáme!

I my se snažíme reagovat na aktuální stav a vytvořit takové zázemí, které pomůže zlepšit současnou situaci pomocí chytrých řešení. Proto jsme se rozhodli upravit podmínky akce tak, aby byla pro všechny přínosná. S ohledem na aktuální dění jsme přenastavili ceny vstupného, abychom podpořili účast návštěvníků, pro které je v dnešních dnech jakákoliv úspora důležitá a zároveň zachovali prestiž celé akce. Pro samosprávy máme připraveny balíčky vstupenek až s 50% slevou. Na co se tedy můžete těšit?

Odborníci poradí nejen s řešením následků pandemie

Základním kamenem veletrhu nadále zůstává odborná konference, na které přední světoví odborníci představí novinky v oblasti chytrých měst. Zareagují i na aktuální pandemii, která zasáhla snad všechny oblasti. Na výstavišti se tak dozvíte, jak díky chytrým řešením snížit negativní dopad a znovu nastartovat ekonomiku. Těšte se na desítky workshopů, odborných panelů i konferencí.

URBIS CITY ukáže řešení v praxi

Novinka letošního ročníku – URBIS CITY – vám pomůže vytvořit si lepší obrázek o chytrých řešeních v praxi. Názorné ukázky přímo v areálu výstaviště vám tak usnadní rozhodování o tom, která smart řešení vybrat do vašeho města. V pátek 4. září se navíc vydáme na exkurze do místních společností, které už tato řešení implementovaly.

Významné evropské projekty v Brně

Na výstavišti se představí i významná platforma EIP-SCC (The European Innovation Partnership on Smart Cities and Communities). A to nejen vlastní expozicí, ale také veřejným zasedáním s prezentacemi zástupců Evropské komise i EIP-SCC či setkání jednotlivých tematických iniciativ. URBIS se stane také hostitelem důležitého setkání Smart City Lighthouse projektů, jehož součástí bude také diskuze o navazujícím programu Horizon Europe, který rozvrhne rozpočet na výzkum a inovace v letech 2021–2027.

Datum: 12.6.2020 11:15:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště