Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

URBIS online nabízí možnost kontaktovat zástupce samospráv


V době protiepidemických opatření je obtížné předkládat nabídky a kontaktovat obchodní partnery. Online událost URBIS SMART CITY FAIR je v současné jednou z mála příležitostí, jak nabídnout své zboží a služby zástupcům měst a obcí.

URBIS SMART CITY FAIR 2021 je nastaven tak, aby se co nejvíce podobal skutečnému veletrhu na výstavišti. Online událost má tedy standardní otevírací dobu, výstavní expozice, doprovodný program ve formě konference. Témata konference jsou naplánována tak, aby byla pro zástupce měst a obcí co nejzajímavější a pomohla jim řešit aktuální problémy související se současnou situací i budoucnost. S návštěvou konference pochopitelně souvisí i návštěva výstavní části. Proto je v současné době omezeného osobního setkávání online událost URBIS výbornou příležitostí, jak kontaktovat zástupce měst a obcí.

Realizace online účasti znamená pro vystavovatele výrazné zjednodušení. Jako základ postačí video na Youtube, obrázky s poměrem stran 16:9, logo a soubory ve formátu PDF. V jednoduchém a intuitivním rozhraní je možná stánek vytvořit během několika málo chvil a je možné ho dotvářet průběžně. V průběhu akce je potřeba být přítomen u počítače, aby Vás mohli návštěvníci kontaktovat a mohli jste s nimi komunikovat tak, jak jste v obchodním styku zvyklí.

 

 

Datum: 20.4.2021 13:31:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště