Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

URBIS SMART CITY FAIR je přesunut na začátek září

 

Vzhledem ke stávajícímu celoevropskému zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů a konferencí se vedení společnosti Veletrhy Brno v této mimořádné situaci rozhodlo přesunout konferenci URBIS SMART CITY FAIR do náhradního termínu 2.–4. září 2020.


Veletrhy Brno se snaží přistupovat v rozhodování maximálně odpovědně ke všem zúčastněným vystavovatelům, návštěvníkům a partnerům veletrhů. Cílem opatření je eliminace všech rizik spojených s případným nekonáním akce v původním termínu. Rozhodnutí bylo učiněno na základě konzultací s klíčovými partnery a doporučení Krajské hygienické stanice Brno, neboť nelze garantovat odvolání zákazu konání akcí do doby původně stanoveného termínu.

„Jedním z klíčových aspektů této akce je výměna zkušeností mezi představiteli měst a obcí s tuzemskými a zahraničními experty. Akce URBIS má nadále ambici být mezinárodní akcí s přítomností zástupců Evropské komise a měst a institucí z celé Evropy. Důležité je, aby pro vystavovatele a návštěvníky byly zajištěny veškeré předpoklady pro hladký průběh veletrhu včetně možnosti bezproblémově cestovat,“ uvedl generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Se všemi vystavovateli veletrhů se v nejbližších dnech spojí obchodní tým, aby je informoval o dalším postupu a podmínkách vypořádání závazků spojených s účastí na veletrhu.

Společnost Veletrhy Brno děkuje za pochopení a věří, že se společně podaří připravit standardní akci v náhradním termínu.

 

Aktuální informace najdete na www.smartcityfair.cz

 

Datum: 31.3.2020 7:31:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště