Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
4.-6.6. 2024

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

VoltDrive – české nabíjecí systémy pro elektromobily


Možná je znáte. V Brně ze 40 stávajících nabíjecích stojanů třicet nese značku VoltDrive, firmy, která je dodala Teplárnám Brno a která se již dvanáct let zabývá vývojem produktů pro nabíjecí infrastrukturu pro elektrická auta. Vyrábí nabíječky pro AC nabíjení, celou řadu komponentů, ze kterých nabíječky kompletuje a také nejrůznější řídící prvky pro infrastrukturu.

Spolupráce s Pražskou energetickou i Teplárnami Brno

V našem portfoliu tak dnes najdete nabíječky, od těch, které si můžete instalovat doma do garáže, až po nabíječky pro veřejné použití. Ty se používají ve veřejných nabíjecích sítích, příkladem je naše dlouhodobá spolupráce s Pražskou energetikou nebo poměrně intenzivní, byť ne tak dlouhá spolupráce s Teplárnami Brno, které výstavbu v Brně realizují,“ představuje hlavní sortiment ředitel společnosti VoltDrive, Jiří Nykodým a dodává: “V poslední době se také hodně zaměřujeme na infrastrukturu pro parkovací garáže nebo parkoviště, ať už v bytových domech nebo kancelářských budovách. Zde je klíčovým požadavkem modulární rozšiřitelnost systému a dále zajištění příkonu pro všechny uživatele.

To nejnovější nabíjecí systémy od VoltDrive umí a dokáží omezený příkon spravedlivě a efektivně rozdělit mezi zaparkovaná nabíjená auta. Doplňme, že VoltDrive je stoprocentně česká firma, nejpodstatnější část její výroby a finální montáž probíhá v Prostějově, subdodavatele má rozmístěny po České republice a její hlavní obchodní kancelář najdeme v Praze. Zde je totiž poptávka po elektromobilech největší.

 

Datum: 22.9.2022 17:42:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

4. - 6.6. 2024


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště