Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
8.-17.12. 2023

10 informací, které se před návštěvou Vánočních trhů hodí vědět


Ještě než se vydáte na Vánoční trhy na brněnské výstaviště, doporučujeme vám přečíst si základní praktické informace, které jsme pro vás sestavili.

1. Otevírací doba a místo konání

Vánoční trhy otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den (18/12) pak o dvě hodiny dříve. Uskuteční se v komfortním prostředí dvou pavilonů – G1 a F. Některé prodejce najdete také na venkovní ploše v blízkosti obou pavilonů.

2. Parkování

Zaparkujete přímo v areálu zcela zdarma. Vjezd je možný pouze branou č. 4.

3. Vstupné

Lístek stojí od pondělí do pátku 30 korun. o víkendu je za 50 korun a děti do šesti let mají vstup zdarma.. Nejpohodlnější způsob nákupu vstupenky je k dispozici na etickets.bvv.cz.

4. Vstupní brány

Na trhy je možné dostat se vstupem G2 (zastávka MHD: Výstaviště – vstup G2), přes hlavní bránu a přes pavilon E.

Aby byla cesta mezi hlavní bránou a pavilony G1 a F byla pohodlnější, připravili jsme novinku – PO AREÁLU VÁS ZDARMA SVEZE AUTONOMNÍ MINIBUS.

Jeho zastávku najdete hned za hlavní bránou a v blízkosti vchodu do pavilonů G1 a F.

5. Bankomat

Ačkoliv někteří prodejci akceptují platební karty, u většiny se dá platit pouze v hotovosti. Pokud nebudete mít dostatek peněz, můžete si je vybrat v pojízdném bankomatu ČSOB, který se bude nacházet mezi pavilony G1 a F.

6. Vystavovatelé

Najdete zde nabídku téměř tří stovek prodejců, takže na jednom místě pořídíte jak hodnotnější dárky, tak různé maličkosti, kterými potěšíte své blízké. Pro snadnější orientaci najdete v pavilonu mapu a seznam vystavovatelů. Na tradičním řemeslnickém jarmarku v pavilonu F bude své výrobky nabízet dvacítka řemeslníků ze všech koutů České republiky. Jejich seznam a sortiment najdete zde.

7. Doprovodný program

Doprovodný program Vánočních trhů se odehraje na pódiu v pavilonu F. Na každý z deseti dnů je připraveno nějaké zajímavé vystoupení. Více se dozvíte zde.

8. Občerstvení

Pokud dostanete hlad, jsou k dispozici bufety v pavilonu F a foyer G1. Občerstvit a odpočinout si můžete také v kavárně na ploše pavilonu F (vedle výstavy obrazů Jaroslavy Fišerové).

9. Šatny

Pro pohodlnější nakupování si můžete své bundy a kabáty odložit v bezplatné šatně, která se nachází u vchodu do pavilonu F.

10. ChargeBox

O vybité telefony se postará ChargeBox, který se nachází v pavilonu F u vrátnice a v pavilonu G1 u jednoho z východů. Box mají připojení na nejběžnější dobíjecí konektory. Mobily jsou bezpečně zamknuté v oddělených schránkách, takže není problém je odložit a mezitím zajít třeba na oběd.

Další informace o výstavě se nacházejí také na Facebooku.

 

 

Datum: 6.12.2022 15:31:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště