Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
8.-17.12. 2023

Na brněnském výstavišti začínají Vánoční trhy


Dnes začínají na brněnském výstavišti Vánoční trhy. Jedná se už o jejich 44. ročník. Potrvají až do neděle 18. prosince a návštěvníci opět nakoupí dárky pro celou rodinu u stovek prodejců. Připraven je i atraktivní doprovodný program zahrnující výstavy i hudební vystoupení.


Na jednom místě nakoupíte všechny dárky

Na Vánočních trzích pořídíte krásné dárky pro každého z rodiny i vašich blízkých – ať už pro maminku, tatínka, babičku, kamarády nebo třeba i vaši drahou polovičku. Je totiž opravdu z čeho vybírat! Nakoupíte zde módu, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Nechybí ani tradiční prodejní výstava Jaroslavy Fišerové a řemeslnický jarmark.

Komfortní prostředí výstaviště

Prodejci obsadili pavilony F a G1. Těšit se můžete na příjemné prostředí moderních pavilonů, které se navíc nachází ve své bezprostřední blízkosti. Vše si tedy užijete v teple a bát se nemusíte ani nepříznivého počasí. Mezi pavilony je pak prostor pro stánky s občerstvením. Velkou výhodou je možnost parkování v areálu zcela zdarma.

Hudba a zábava

Nejen děti by mohla zaujmout výstava Dějiny udatného českého národa, která zavede na vtipnou a veselou procházku naší historií od lovců mamutů až po současnost. Na pódiu v pavilonu F je také připravený zajímavý program pro všechny generace. Tento víkend si nenechte ujít sobotní Vánoční koncert Vladimíra Hrona, veselé písničky dětské pěvecké skupiny Čiperkové nebo Zuzanu Gamboa. V neděli 11. prosince se můžete těšit na vánoční koncert Karel Gott Revivalu – Morava se speciálním hostem houslovým virtuosem Michaelem Hejčem nebo vystoupení Vánoce s Radkou Fišarovou.

Vánoční trhy otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí ve všední den třicet korun, o víkendu padesát korun a děti do šesti let mají vstup zdarma.


Datum: 9.12.2022 12:34:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště