Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
8.-17.12. 2023

Kvalitní potraviny se značkou Klasa

27.11.2014

Přijďte ochutnat kvalitní české potraviny na Vánoční trhy! Najdete zde stánky Klasa s českými dobrotami, kterými obohatíte nejenom Váš vánoční stůl. Těšit se můžete například na firmy:Amylon, Eurobi, Extrudo, Happy food, Jeřábkova pekárna, MADETA, Masokombinát Polička, Semix Plus, Svoboda - výroba knedlíků, TOKO AGRI nebo Včelpo.

Kvalitní potraviny se značkou Klasa

Zábava pro děti na Vánočních trzích

18.11.2014

Nabídka Vánočních trhů, které se konají od 5. do 14. prosince, myslí také na malé návštěvníky. Děti mohou koupit nejenom drobné dárky pro své blízké, ale i si užít pořádnou porci zábavy v dětském koutku. Rodiče se tak mohou plně věnovat výběru dárků od více než čtyř stovek prodejců. K zábavě dětí určitě přispěje také dětský kolotoč, skákací hrad nebo skluzavka, které naleznete společně s dětským koutkem a programovým pódiem v pavilonu F.

Zábava pro děti na Vánočních trzích

Farmářské a regionální produkty

18.11.2014

Letošní novinkou v nabídce Vánočních trhů je široká prezentace farmářských a regionálních produktů, kterou naleznete v pavilonu F i G1. Z této nabídky si jistě vybere každý!

Farmářské a regionální produkty

Bezpečné Vánoce se Sdružením obrany spotřebitelů – Asociací

17.11.2014

Ve dnech 5. až 14. prosince se na brněnském výstavišti uskuteční tradiční Vánoční trhy, na nichž kromě mnoha prodejců zajímavých výrobků nebude chybět ani Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace.

Bezpečné Vánoce se Sdružením obrany spotřebitelů  – Asociací

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště