Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
8.-17.12. 2023

Sobota na Vánočních trzích? Bude patřit záchranářům i doprovodné akci Dejme šanci DĚTEM


Přípravy na Vánoce vrcholí. Neuškodí proto trochu zvolnit a nechat se bavit. A přesně to nabízejí v sobotu Vánoční trhy.


Program na pódiu v pavilonu F zahájí v jedenáct hodin kapela NOVÁ FORMACE BRNO v čele s Patricií Šuráňovou-Karvašovou, zkušenou vícežánrovou interpretkou. Můžete se těšit na vánoční jazzové skladby, které vám zpříjemní dopoledne.

Od jedné hodiny si nenechte ujít hudebně doprovodný program Dejme šanci DĚTEM, který pořádají Charita dětem, z.s. ve spolupráci s a.s. Veletrhy Brno pod záštitou primátorky města Brna Markéty Vaňkové. Přijede Felix Slováček, František Nedvěd ml., Maxíci, ABBA Stars nebo moderátoři Miroslav Šimůnek a Kateřina Huňková.

Zájemci navíc pod střechami dvou pavilonů seženou dárky pro celou rodinu od tří stovek prodejců. Sobotní nabídku navíc doplní stánek jihomoravských záchranářů, kteří přivezou svůj charitativní kalendář. Tentokrát půjde výtěžek na ZOO Hodonín, kterou postihlo tornádo a způsobilo nemalé škody. Kalendář je optimistický a zobrazuje záchranáře se svými mazlíčky. Cena je 300 Kč.

Vánoční trhy jsou na výstavišti od 9. do 18. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí ve všední den třicet korun, o víkendu padesát korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Zaparkovat lze zdarma přímo v areálu výstaviště.


Datum: 16.12.2022 15:36:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště