Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Výstavba expozic

Výstavní stánky

Úspěch firmy na veletrhu je z velké části dán kvalitou provedení výstavního stánku, který firma po dobu konání veletrhu pojme za “své přechodné sídlo”. Dokážeme zrealizovat jakýkoliv výstavní či veletržní stánek tak, aby byl v souladu s marketingovou strategií firmy a zároveň byl originální, atraktivní a poutavý.

Základem výstavních stánků jsou kvalitní a pohledově zajímavé konstrukční systémy s výrazným využitím textilních materiálů, velkoplošné grafiky a kvalitních podlahových a obkladových materiálů. Samozřejmostí je vhodné využití stále kvalitnějších audiovizuálních zařízení.

SPUSTIT KONFIGURÁTOR


Výstavba atypických expozic

Specializujeme se i na výstavbu atypických expozic od zkušených architektů s nábytkem a doplňky, které byly na míru vybrány designéry tak, aby maximálně zdůrazňovaly image vystavovatele. Díky kreativnímu řešení výstavní expozice stánek upoutá pozornost a prezentuje firmu v tom nejlepším světle.

Expozici je možné sestavit s běžně používaných jednorázových obkladových materiálů (DTD a MDF), které jsou aplikovány na konstrukční systém - nejčastěji Octanorm. Pokud vystavovatel v průběhu let působí na více veletrzích, bývá finančně výhodnější vytvoření veletržního stánku s použitím obkladových materiálů pro vícenásobné použití. Prvotní cena výstavby expozice je vyšší, díky opakovanému použití materiálů však vede k výrazným úsporám.

Celková cena za realizaci stánku zahrnuje ukázku podoby expozice podle požadavků vystavovatele, návrh a realizaci stánku a pronájem konstrukce.

Při výstavbě expozice využíváme své dlouholeté zkušenosti z realizace veletrhů v České republice a v zahraničí tak, abychom vystavovatelům mohli vždy poskytnout 100% servis.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště