Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
18.-19.11. 2023

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Jak se přihlásit

V případě Vašeho zájmu se můžete na výstavu přihlásit pomocí on-line závazné přihlášky k účasti na výstavě MINERÁLY BRNO viz výše nebo zasláním vyplněně závazné přihlášky k účasti v pdf viz. níže.

Závazná přihláška k účasti v PDF – vytiskněte závaznou přihlášku k účasti, vyplňte rukou nebo strojem a po vyplnění odešlete poštou, faxem nebo naskenovanou e-mailem na adresu mineralybrno@bvv.cz

Důležité upozornění:

Již po několik ročníků je na výstavě Minerály Brno zavedeno oborové členění a kategorie nepovolených a zakázaných exponátů. V této souvislosti došlo k omezení exponátů, které je možné na výstavě prezentovat a prodávat. Prosím zkontrolujte exponáty, které se chystáte na výstavě prezentovat - zda odpovídají oborovému člěnění a nespadají již např. mezi nepovolené či zakázané exponáty. Pokud jste na pochybách, zda váš sortiment odpovídá oborovému členění, kontaktujte prosím pořadatele.

Výstavní plochu je třeba mít viditelně označenou jménem či názvem společnosti. Také vystavované exponáty je třeba označit názvem a lokalitou, rovněž je potřeba viditelně označit barvené nebo uměle vyráběné či pěstované kameny.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště