Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

CZECH CUSTOM GRAND PRIX

 

Poprvé přes 100 customů v soutěži!

7.3.2020

Přestože má na Motosalonu soutěž přestaveb premiéru, podařilo se jí dosáhnout skvělého rozjezdu ve srovnání s podobnými akcemi ve světě. Na start se dostavilo 102 soutěžních přestaveb, tedy originálních upravených motocyklů, tzv. customů.

Poprvé přes 100 customů v soutěži!

Deset největších pecek doprovodného programu letošního Motosalonu

26.2.2020

K Motosalonu každoročně neodmyslitelně patří bohatý doprovodný program. Letos si na své přijdou milovníci adrenalinu v rámci vystoupení kaskadérů Crazy Day, která letos poprvé doplní třídenní soutěž česko-slovenských kaskadérů Czech Stunt Grand Prix. Letos poprvé veletrh doprovodí soutěž motocyklových přestaveb Czech Custom Grand Prix, naopak již tradičním bodem je vyhlášení vítězů ankety Motocykl roku. Zajímavé bude nesporně vystoupení moto gymkhanistů nebo tematické workshopy brněnského Automotodromu. Další dávku zábavy i poučení přinese motoškola Míry Lisého nebo týmu Bezpečně na motorce a milovníkům dobrodružství a cestování jsou určeny oblíbené cestovatelské přednášky se známými Vandráky, Jardou Šímou a dalšími. Kdo bude mít motorek plné zuby, může si od nich odpočinout v Burger aréně.

Deset největších pecek doprovodného programu letošního Motosalonu

Motosalon doprovodí soutěž přestaveb Czech Custom Grand Prix

Mezinárodní veletrh Motosalon letos v Brně doplní velkolepá soutěž motocyklových přestaveb Czech Custom Grand Prix, která je součástí celosvětového klání upravených motorek AMD. Akce v pavilonu F brněnského výstaviště slibuje okolo stovky unikátních strojů, které budou soutěžit v deseti kategoriích. Ty nejlepší postoupí do celosvětového finále, které se bude konat v Kolíně nad Rýnem.

Jednotlivé kategorie zahrnují motocykly od zcela nově postavených strojů, kde v podstatě není žádné omezení, přes upravené stroje značky Harley-Davidson nebo Indian, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek Jawa či ČZ.

Zhruba polovinu soutěžních strojů budou podle pořadatele Ondřeje Hrůzy tvořit exponáty ze zahraničí. Zastoupené budou stavby z Německa, Itálie, Nizozemska, ale i Polska, Maďarska nebo Ukrajiny.

Podrobnosti zájemci najdou na stránkách https://www.customgp.cz/cs/, kde se mohou hlásit i úpravci, kteří se chtějí se svým výtvorem zúčastnit. Pro návštěvníky veletrhu je jistě užitečná informace, že na Motosalon i Custom GP platí jedno vstupné, tedy že si nebudou kupovat žádnou vstupenku navíc.

Motosalon nabídne největší soutěž přestaveb ve střední a východní Evropě

Součástí veletrhu motocyklů Motosalon v Brně bude letos mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix 2020. V čele pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který spolu se svým týmem stál posledních 15 za jinou akcí s názvem Bohemian Custom Bike.

Motosalon nabídne největší soutěž přestaveb ve střední a východní Evropě

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště