Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Proběhlé akce

Apokalypsa v roce 2014 oslaví 15 let existence!

Hlavním tématem nadcházející Apokalypsy s podtitulem „15 Years Anniversary“ bude vzdání holdu všem fanouškům elektronické hudby a především pak vyznavačům elementárního žánru techna.

Výroční Apokalypsa se uskuteční 28. února v osvědčeném Pavilonu P brněnského výstaviště. Hlavní pódium EXCELLENT main stage představí plejádu hvězdných gratulantů reprezentujících techno v jeho klasické i moderní podobě, kteří se představili na nejvýznamnějších akcích tohoto stylu – roztancovali Awekenings, Time Warp či May Day.

Druhá aréna bude premiérově věnována pouze hardtechnu a to v režii agentury CUBBO, která zastupuje ty nejlepší evropské i světové profesionály tohoto oboru.

Chloubou třetí stage bude klubový koncept – vůbec poprvé se zde představí v celé své kráse vyhlášená klubová noc Elektra, jenž se stala synonymem pro rozjetý mejdan s nepopsatelnou atmosférou . 28. února se Fléda stěhuje na jednu noc do prostor Pavilonu P.

V tomto roce bude Apokalypsa exkluzivně v předprodejní síti TICKETPRO a pouze zde můžete zakoupit vstupenky v těchto kategoriích:

  • STANDARD za 499,- (omezený počet) a dále za 599,-, 699,-, 799,- a 899,-
  • VIP za 999,- (omezený počet) a dále za 1190,-
  • VIP GOLD za 2490,- (omezený počet) a dále za 2990,-

Více info na: www.apokalypsa.eu

 

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště